Несподівано: Названо смартфони, які найчастіше ламаються (інфографіка)

Опублікували рейтинг смартфонів, що найчастіше потрапляють із проблемами до сервісних центрів. Перелік підготували аналітики компанії Blancco, які займаються безпекою даних, повідомляють Патріоти України.

Перше місце рейтингу займають смартфони від Samsung.Вони набрали 27,4% від усіх скарг користувачів. На другому місці опинились пристрої китайської компанії Xiaomi - 14,2% скарг. І трійку лідерів замикають апарати від Motorola з показником 9,6%.

Рейтинг смартфонів, що найчастіше потрапляють із проблемами до сервісних центрів
Рейтинг смартфонів, що найчастіше потрапляють із проблемами до сервісних центрів Як стверджують аналітики, найчастіше користувачі пристроїв на Android скаржаться на зниження продуктивності, проблеми з камерою, мікрофоном та заряджанням акумулятора.

Щодо смартфонів, що працюють на iOS, то найпроблемнішою виявилась модель iPhone 6 з показником відмов у 22%. На другому місці - модель iPhone 6s з 16%. А на третьому – iPhone 6s Plus.

У небі над Гаваями з'явилась моторошна синя спіраль. Науковці з'ясувували природу явища. Версія про НЛО виявилась не такою вже безглуздою

четвер, 2 лютий 2023, 13:05

Скоріш за все мало місце активність космічного апарату, до кінця не зрозуміло якого. Однак є припущення. Вчені з’ясували, що моторошна спіраль, яку раніше в січні зафіксував гігантський телескоп у небі над Гаваями, була спричинена не інопланетянами, а ...

"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 13:00

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість...