Несподівано: Стало відомо, на яке місце потрапив Київ у рейтингу міст за версією The Economist

За останні п'ять років Київ продемонстрував найстрімкіше зниження позицій, втративши 21,4% у рейтингу.

Ілюстрація: rbc.ua

Згідно щорічного дослідження, яке проводять експерти аналітичного підрозділу журналу "The Economist", Київ входить в десятку найменш комфортних для життя міст. Так, українська столиця займає 131-е місце зі 140, передають Патріоти України.

Примітно, що за останні п'ять років Київ продемонстрував найстрімкіше зниження позицій. Його показники в рейтингу знизилися на 21,4%.

Як відзначають експерти видання, показники України демонструють певне відродження, яке, однак, перебуває під загрозою через безлади, економічну нестабільність та війни на Донбасі. Найбільш непридатним містом для життя названий Дамаск (Сирія), він зайняв останнє, 140-е місце. У десятку найгірших також увійшли Лагос (Нігерія) і Тріполі (Лівія).

А от лідером рейтингу вже сьомий рік поспіль став австралійський Мельбурн. Місто отримало оцінку 97,5 з 100 балів у рейтингу. На другому місці - Відень (Австрія), на третьому - Ванкувер (Канада). При цьому вона відстає від Мельбурна всього на 0,1 відсоткового пункту, і всього на 0,2 і 0,3 процентного пункту відокремлюють канадський Ванкувер і Торонто.

Також у топ-10 увійшли Калгарі (Канада), Аделаїда (Австралія), Перт (Австралія), Окленд (Нова Зеландія), Гельсінкі (Фінляндія) і Гамбург (Німеччина). Зазначимо, що столиця Росії Москва з минулого року не змінила своїх позиція в рейтингу, зберігши 80-е місце.

Люди в розпачі: Град на Закарпатті повністю знищив майбутній урожай (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 11:22

У Закарпатській області в понеділок, 25 травня, пронеслася сильна гроза з градом, що знищив урожай місцевих жителів, передають Патріоти України. У мережі з'явилися фото руйнівних наслідків стихії, яка особливо сильно розгулялася в Тарасівці Тячівського...

Коронавірус підбирається до Міхо: У спікера Саакашвілі померла прабабуся

вівторок, 26 травень 2020, 11:15

Прес-секретар голови Виконавчого комітету реформ Михайла Саакашвілі Дарина Чиж повідомила, що від коронавірусу померла її прабабуся. Про це вона написала у себе в Facebook, передають Патріоти України. “Сьогодні від коронавірусу померла моя прабабуся Ні...