Несподівано: Українці почали частіше їздити у Росію

Кількість подорожуючих із Росії в Україну також збільшилася на 4% - до 620,28 тисяч осіб.

Українці почали у півтора рази частіше їздити у Російську Федерацію. Такі дані навели у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, , повідомляють Патріоти України з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Від січня у Російську Федерацію з України подорожували майже три мільйони осіб. Це на один мільйон більше за аналогічний період минулого року.

У той же час, кількість туристів до Польщі скоротилась на 45%.

За даними Держприкордонслужби, загалом по світу цьогоріч подорожували понад 12 мільйонів українських туристів. Також у службі повідомили, що у першому півріччі 2017 року кількість туристів, що виїхали до Росії, зросла на 56,1%.

Крім того, кількість подорожуючих із Росії в Україну збільшилася на 4% – до 620,28 тисяч осіб.

До слова, прямуючи з України до Росії та у зворотному напрямку, найбільше пасажирів залізничного транспорту скористалися поїздом №073/074 сполученням Львів – Москва у першому півріччі 2017 року. За цей період цим поїздом державний кордон перетнули 87 тисяч пасажирів.

Нагадаємо, українські трудові мігранти посіли почесне місце у Чехії.

Дмитро Дікусар розповів, про розчарування після двох років війни та що підтримує бойовий дух

неділя, 25 лютий 2024, 6:15

Український хореограф Дмитро Дікусар, який від початку російського вторгнення воює на фронті, розповів про свої відчуття після двох років повномасштабної війни. Також він зізнався, що тримає в тонусі та продовжує підтримувати бойовий дух. . Хореогра...

Два роки не обіймали маму... Україна повернула з окупації двох дівчаток

неділя, 25 лютий 2024, 5:58

З тимчасово окупованих територій вдалося повернути ще двох дівчат. Про це в суботу, 24 лютого, повідомила пресслужба Мінреінтеграції. . Повідомляється, що майже два роки дві дівчинки не могли побачити свою матір через війну. . "На момент широкомасш...