Несподівано: В'ятрович заговорив про перейменування Верховної Ради

Ілюстрація: ЗМІДиректор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович заявив, що назва "Верховна Рада України" є радянською спадщиною. Свою позицію він озвучив під час прес-конференції 23 лютого, повідомляють Патріоти України.

"Верховна Рада України, сама назва, є радянською спадщиною. Я думаю, що це ще вимагає якихось дискурсів, обговорень, для нас це нова ідея", - сказав історик, відповідаючи на питання журналіста, чи збирається Інститут національної пам'яті ініціювати перейменування парламенту.

Твори мистецтва потрапили до рук справжнього поціновувача: Шон Пенн отримав подарунок від мобілізованого до ЗСУ Колі Серги

п’ятниця, 1 липень 2022, 17:59

Зірка Голлівуду Шон Пенн зустрівся у Києві з українським артистом та захисником Колею Сергою. Наш співвітчизник вручив знаменитості картину. Про це він повідомив у Instagram.

Тропічна спека і засуха накриють Україну: Синоптики розповіли, де у липні буде "пекло"

п’ятниця, 1 липень 2022, 16:20

Погода в липні 2022 року дощами українців не порадує. Низку областей накриє засуха, а опади будуть досить рідкісними і локальними, передають Патріоти України. Очікується, що кількість опадів у липні буде нижчою за норму на 20-50%. Такий проноз на цей л...