
Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова пригрозила країнам-членам НАТО застосуванням новітньої російської зброї, повідомляють Патріоти України.
Нахабними випадами на адресу США і Європи вона відреагувала на скандальні заяви президента Росії Володимира Путіна в посланні Федеральним зборам.
"У НАТО назвали неприйнятними заяви російської сторони з погрозами взяти на приціл союзників. Навіщо одразу так нервувати. Рівно рік тому західні партнери наввипередки заявляли, що "російських мультиків" з новітніми видами озброєнь боятися не треба, що все це блеф Кремля. А тепер раптом "зрозуміли", що "в об'єктиві", і навіть почали "здогадуватися", до чого він прикріплений?" — єхидно висловилася вона.
"Невже, думали, ми селфі з ними робити будемо після розширення НАТО, виходу США з ПРО, збільшення американського контингенту в Європі і нескінченного втручання колективного Заходу у внутрішні справи суверенних держав?" — продовжила свій уїдливий спіч Захарова.
Підсумовуючи, спікер МЗС РФ лицемірно підсумувала, що російська сторона нібито змушена відповідати таким чином на "агресивні" дії партнерів.
Відома українська ведуча Ольга Фреймут показала свою квартиру в Києві, яка постраждала внаслідок обстрілу росіян 24 травня, передають Патріоти України. . "Це страшна ніч. Моя квартира зараз", - підписала кадр Фреймут в своєму Instagram.
Факти обмеження вільного доступу громадян до узбережжя річки Дніпро на території селища Козин Обухівського району Київської області розслідувала екологічна інспекція, передають Патріоти України з посиланням на Вечірній Київ. Інспектори Державної еколог...