''Невмируща нація!'': Мережу вразило потужне виконання українського хіта в Києві (відео)

Українців захопило відео з виступом вуличних музикантів у переході метро "Майдан Незалежності" в Києві. Вони виконали відому пісню "Ой у лузі червона калина", акомпануючи собі на бандурі. Яскраве відео з талановитою молоддю опублікував на своїй сторінці у Facebook український журналіст Роман Цимбалюк, повідомляють Патріоти України.

"Ой у лузі червона калина похилилася, чогось наша славна Україна зажурилася. А ми тую червону калину підіймемо, а ми нашу славну Україну, гей-гей, розвеселимо!" — підписав він вражаючий ролик цитатою приспіву українського хіта.

Відео гідно оцінили користувачі соцмережі, про що написали у численних коментарях під постом Цимбалюка. "Вони вже кілька років там періодично співають. Дуже талановиті хлопці! Чому ж продюсери їх не бачать? Щиро бажаю їм успіхів!", "Добре співають", "Вони майже кожен день співають, коли один, коли всі разом. Дуже гарно, і репертуар від народних до сучасних українських пісень, наприклад, "Тінь сонця" — "Їхали козаки" дуже добре виконували", "Неймовірні хлопці, дух захоплює, слухав їх також: "Ой чий то кінь стоїть", "Невмируща нація", - пишуть люди.

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...