Незвичайний "пішохід": В Одесі посеред вулиці розгулювало левеня (фото)

В Одесі перехожі помітили левеня, яке спокійно гуляло по Французькому бульвару. Маленький хижак був на вулиці сам, без господарів. Фото тварини опублікувало місцеве видання, повідомляють Патріоти України.

Маленький хижак був без будь-яких нашийників і повідків. Він прогулювався неподалік від житлового комплексу на Французькому бульварі.

Це вже не перший випадок, коли перехожі помічають маленьке левеня на вулиці Одеси. Так, у листопаді минулого року одесити побачили тваринку, яка вночі гуляла в одному з дворів у районі Аркадія.

Джерело: Думская

У Росії заарештували чоловіка, який зіграв на піаніно гімн України на набережній (відео)

субота, 21 травень 2022, 12:30

Суд російського міста Тюмень заарештував на 14 діб бізнесмена Володимира Фофанова. Декількома днями раніше він зіграв на місцевій набережній гімн України на фортепіано. Про це повідомляє проєкт "ОВД-Інфо". Там зазначили, що чоловіка визнали винним у сп...

У Маріуполі окупанти розпочали подачу води, непридатної для пиття - це загрожує спалахом холери чи чуми

субота, 21 травень 2022, 12:20

Російські окупанти у Маріуполі розпочали подачу води, але вона непридатна для пиття. Місто опинилося на межі епідемії холери чи чуми. Люди позбавлені доступу до питної води, криниць та джерел мало і зараз вони катастрофічно забруднюються. Про це в ефір...