"Ні - агресору": Україна оголосила бойкот ще одному ЧС у Росії

Збірна України зі стрибків на батуті прийняла рішення відмовитися від участі в Чемпіонаті світу, який пройде в російському Санкт-Петербурзі з 3 по 19 листопада. Таким чином, наша команда підтримала ініціативу по бойкоту змагань, які проводяться на території Російської Федерації, повідомляють Патріоти України.

"Наша команда не виступить у Санкт-Петербурзі. Були дані рекомендації нашим Міністерством спорту щодо участі в змаганнях на території Росії, і ми їм слідуємо", - повідомила головний тренер "жовто-синіх" Регіна Браїлова. Відзначимо, що ЧС зі стрибків на батуті проводиться три рази на чотири роки (крім олімпійського сезону).

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....