"Ні" агресору: Софія Ротару оголосила бойкот виступам у Росії

Легендарна співачка Софія Ротару, яка нещодавно налякала шанувальників своїм станом здоров'я, скасувала свій виступ на "Пісні року" у Росії, повідомляють Патріоти України.

Артистка вперше не відвідала премію, на якій була присутня 43 рази, про це йдеться у "Сніданку з 1+1". Також інформацію підтвердив син Софії Михайлівни, Руслан Євдокименко, який в особистому повідомленні Руслану Сенічкіну зазначив, що Ротару вперше не відвідала "Пісню року".

Концертний директор народної артистки Ігор Курильов повідомив, що відмова співачки від гастролей в Росії пов'язана з різким загостренням російсько-українських відносин та воєнним станом в Україні. "Ну як чому? По-перше, здоров'я. По-друге, ви ж знаєте, які події відбуваються між Україною і Росією. Кордони закриті, воєнний стан", - наводить слова Курильова ФАН.

Як зазначив представник співачки, Ротару 2018 року не зніматиметься ні в "Пісні року", ні в "Золотому грамофоні". Крім того, співачка також відмовилася виступати на будь-яких корпоративах в Росії.

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...

У Мінстратегпром розширили можливості бронювання працівників ОПК

понеділок, 20 травень 2024, 17:20

У Міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості України внесли зміни до критеріїв для визначення підприємств такими, що мають важливе значення для національної економіки. Відповідність цим критеріям стає підставою для подальшого бронювання в...