Ні добре, ні погано: Сестра Сенцова розповіла про стан його здоров'я за час голодування

Жінка також підтвердила, що голодування оголосив ще один в'язень Кремля - Олександр Шумков.

Олег Сенцов. Фото:Гордон

Сестра українського політв'язня Олега Сенцова, Наталя Каплан, повідомила, що його стан наразі стабільний. Про це жінка розповіла в ефірі 112 Україна, зазначають Патріоти України.

"Його стан стабільний, тобто ні добре, ні погано", - повідомила сестра. Вона також підтвердила, що голодування оголосив ще один в'язень Кремля - Олександр Шумков. Щодо Олександра Кольченка, який раніше заявляв про готовність приєднатися до Сенцова і оголосити голодування, то сьогодні у нього є певні проблеми зі здоров'ям.

"У Кольченка проблема в тому, що у нього недолік ваги дуже серйозний був завжди. І аритмія ще у нього", - додала Каплан.

Наступного тижня Сенцова відвідає адвокат.

Як відомо, Олег Сенцов оголосив про початок безстрокового голодування 14 травня. Єдиною умовою припинення голодування він назвав звільнення всіх українських політв'язнів, незаконно утримуваних РФ.

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...