"Ні грошей, ні роботи, ні житла": "Вата" з Донбасу, що втекла у РФ, скаржиться, що їх "кинули" (фото, відео)

Українці, що втекли в Росію в пошуках кращого життя, виявилися заручниками порожніх обіцянок уряду Володимира Путіна. Про свою нелегку долю біженці розповіли на камеру, поскаржившись на відсутність житла, роботи і матеріального забезпечення, повідомляють Патріоти України.

"Поширюються завідомо неправдиві чутки, що прибувшим з України видаються по 800 рублів і надаються квартири. Все говорять-говорять, нічого тут такого немає. Ні копійки грошей, ні роботи, ні житла, нічого. Просто живуть тимчасово і не зрозуміло, яка їхня доля. А через місяць сказали, що виселять на вулицю", - кажуть чоловіки.

Одна з українок розповіла, що пункт розподілу біженців знаходився в окупованому Сімферополі. "Ми всі металурги, промисловці, а нас привезли на сільське господарство. Тут більше половини українців, а роботи навіть для місцевих немає. У Таганрозі ми були, потім нас вивезли. Їхали до Самари, а висадили в Сизрані. Жили в військкоматі. Потім привезли в Тюмень ... Ні соків, ні печива, ні овочів діти не бачать, нічого не дають. Однією молочко годують, а діти у нас молочку не їдять", - скаржаться жінки.

У коментарях під відео, розміщеному в Facebook, не приховують зловтіхи.

"Сподіваюся що все це чмо перекинуть ближче до полярного кола, де унти стоять, як у нас хороша машина. Нехай насолоджуються "рюське міром", Іуди. Це ваші 30 срібняків", "Вас ще годують? Даремно!", "Зрадників ніде не люблять", - пишуть користувачі.


Один з найвпливовіших бізнесменів своєї країни: Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув'язнення

понеділок, 26 вересень 2022, 21:43

Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода. Сатибалдиули з...

Невідомий науці вид: В Австралії зловили акулу з "людською посмішкою" (фото)

понеділок, 26 вересень 2022, 18:22

Біля узбережжя Австралії рибалки спіймали незвичайну глибоководну акулу з витріщеними очима, грубою шкірою та усмішкою, що дуже схожа на людську, передають Патріоти України. Рибалка впіймав рибу на глибині близько 650 метрів біля узбережжя Нового Півде...