Нічого сказати? Росія відмовилася від переговорів в рамках Будапештського меморандуму, - Волкер

Спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер заявив, що РФ відмовилася від проведення зустрічей в рамках Будапештського меморандуму В інтерв'ю виданню День Волкер заявив, що США підтримували ідею проведення зустрічі в рамках Будапештського меморандуму але Росія відхилила пропозицію.

"Вона відмовилася, тому що стала єдиною країною, яка порушила Будапештський меморандум, який був форумом, на якому подібна ситуація повинна бути врегульована. Про це говорити корисно, тому що ілюструє, що проблемою був не форум, про який ми говоримо, а небажання Росії закінчити конфлікт і взяти відповідальність за свої дії ", - підкреслив Волкер.

Будапештський меморандум було укладено 5 грудня 1994 року між Україною, США, Росією та Великою Британією. США, РФ та Велика Британія зобов’язалися утримуватися від загрози силою чи використання сили проти територіальної цілісності або політичної незалежності України в обмін на відмову від ядерної зброї.

У Польщі подружжя з України катувало та ґвалтувало 3-річного хлопчика

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:41

У Польщі триває розслідування справи щодо чоловіка та жінки з України, яких звинувачують у катуванні та зґвалтуванні 3-річного хлопчика. Про це пише польське видання onet.pl, передають Патріоти України. У Кракові 26-річного Віталія С. та його співмешка...

Бідолашний загинув прямо на березі річки: На Київщині шершні до смерті закусали чоловіка (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:32

У селі Антонів Київської області виявили тіло чоловіка. Обставини його дивної загибелі шокують, зазначають Патріоти України. Як розповіли у прес-службі поліції Київщини, 2 жовтня він пішов до місцевої річки спилювати дерево. Втім, там оселилися шершні,...