
Користувачі мережі обурені поведінкою водія, який у стані алкогольного сп'яніння їздив за кермом автомобіля. Драгер показав 0,44 проміле. Поліція затримала порушника на вулиці Вишгородській. Про це йдеться у спільноті "Київ Оперативний" у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Жодних проблем, начальнику. Що я там випив?" Саме так відповів на наше здивування водій, якого на вулиці Вишгородській зупинили інспектори патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху", - йдеться у повідомленні.

Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...