"Нікакіх праблєм, начальнік. Шо я там випіл?": Мережу обурив п'яний водій у Києві (фото)

Користувачі мережі обурені поведінкою водія, який у стані алкогольного сп'яніння їздив за кермом автомобіля. Драгер показав 0,44 проміле. Поліція затримала порушника на вулиці Вишгородській. Про це йдеться у спільноті "Київ Оперативний" у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Жодних проблем, начальнику. Що я там випив?" Саме так відповів на наше здивування водій, якого на вулиці Вишгородській зупинили інспектори патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху", - йдеться у повідомленні.

Бережіться! Може відкусити пальці: На популярних курортах Європи помітили небезпечну рибу

субота, 27 червень 2026, 10:42

Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...

Люди проти роботів: Працівники Hyundai готують масштабний страйк через ризик втратити роботу

субота, 27 червень 2026, 10:30

На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...