
Користувачі мережі обурені поведінкою водія, який у стані алкогольного сп'яніння їздив за кермом автомобіля. Драгер показав 0,44 проміле. Поліція затримала порушника на вулиці Вишгородській. Про це йдеться у спільноті "Київ Оперативний" у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Жодних проблем, начальнику. Що я там випив?" Саме так відповів на наше здивування водій, якого на вулиці Вишгородській зупинили інспектори патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху", - йдеться у повідомленні.

Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...