"Нікакіх праблєм, начальнік. Шо я там випіл?": Мережу обурив п'яний водій у Києві (фото)

Користувачі мережі обурені поведінкою водія, який у стані алкогольного сп'яніння їздив за кермом автомобіля. Драгер показав 0,44 проміле. Поліція затримала порушника на вулиці Вишгородській. Про це йдеться у спільноті "Київ Оперативний" у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Жодних проблем, начальнику. Що я там випив?" Саме так відповів на наше здивування водій, якого на вулиці Вишгородській зупинили інспектори патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху", - йдеться у повідомленні.

Різниця у 10 разів: Ось яка найменша та найбільша пенсії в Україні

четвер, 25 червень 2026, 8:03

В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...

Температура до +44°C: Європа задихається від аномальної спеки - у Франції є загиблі

четвер, 25 червень 2026, 7:54

В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...