"Нікакіх праблєм, начальнік. Шо я там випіл?": Мережу обурив п'яний водій у Києві (фото)

Користувачі мережі обурені поведінкою водія, який у стані алкогольного сп'яніння їздив за кермом автомобіля. Драгер показав 0,44 проміле. Поліція затримала порушника на вулиці Вишгородській. Про це йдеться у спільноті "Київ Оперативний" у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Жодних проблем, начальнику. Що я там випив?" Саме так відповів на наше здивування водій, якого на вулиці Вишгородській зупинили інспектори патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху", - йдеться у повідомленні.

Чоловік вигадав, як "законно" виїхати з України під час війни, і поплатився: Як покарали

вівторок, 23 червень 2026, 7:36

У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...

Шалене здешевлення пального: Водіям в Україні пообіцяли приємний ціновий сюрприз

вівторок, 23 червень 2026, 6:24

В Україні найближчим часом можливе суттєве зниження цін на пальне — до мінус 7 гривень за літр. Про це заявив експерт паливного ринку, зазначивши, що тенденція до здешевлення вже почала проявлятися на ринку, передають Патріоти України. За словами експе...