
Їй – 83 роки, йому - 90. Марія та Олексій Лелек познайомилися та одружилися два роки тому в Кіцманському територіальному центрі соціального обслуговування, повідомляють Патріоти України.
Олексій поховав першу дружину і 10 років жив сам. Коли ж стало важко поратися по господарству, переїхав до стаціонару територіального центру. Марія ж ніколи не була заміжня. Тож коли на старості залишилася одна, теж перебралася туди, де про неї можуть подбати.
Марія Лелек: «Він зробив мені пропозицію у День мого народження. А одружилися ми 18 серпня 2016 року. Дуже він добрий, дуже про мене дбає. Навіть на візку довезти мене до столової чи на вулицю санітарочкам не дозволяє – скрізь возить сам». Жінка зізнається: трохи ревнує чоловіка, бо він у неї дуже гарний.
Працівники центру територіального обслуговування виділили подружжю окрему кімнату. Кажуть: вони щасливі разом, бо мають з ким поговорити, дбають одне про одного.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...