
Їй – 83 роки, йому - 90. Марія та Олексій Лелек познайомилися та одружилися два роки тому в Кіцманському територіальному центрі соціального обслуговування, повідомляють Патріоти України.
Олексій поховав першу дружину і 10 років жив сам. Коли ж стало важко поратися по господарству, переїхав до стаціонару територіального центру. Марія ж ніколи не була заміжня. Тож коли на старості залишилася одна, теж перебралася туди, де про неї можуть подбати.
Марія Лелек: «Він зробив мені пропозицію у День мого народження. А одружилися ми 18 серпня 2016 року. Дуже він добрий, дуже про мене дбає. Навіть на візку довезти мене до столової чи на вулицю санітарочкам не дозволяє – скрізь возить сам». Жінка зізнається: трохи ревнує чоловіка, бо він у неї дуже гарний.
Працівники центру територіального обслуговування виділили подружжю окрему кімнату. Кажуть: вони щасливі разом, бо мають з ким поговорити, дбають одне про одного.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...