Нікому буде рятувати життя: В одній із українських лікарень звільнилися майже всі хірурги

Молоді фахівці не готові працювати в медицині за 3 тисячі гривень на місяць

Ілюстрація: vistanews.ru

Велика частина хірургів "Нікопольська міська лікарня № 1", які оперують, звільнилися за власним бажанням і "пішли в різні сторони". Про це в пабліку "Типовий Нікополь" на Facebook написав користувач Роман Авдєєнко, повідомляють Патріоти України.

За його словами, зараз на добовій зміні замість належних 4 ургентних хірургів, які чергують парами, по 12 годин кожна, працює всього один протягом доби. Також дефіцит кадрів виник серед середнього медперсоналу відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії тієї ж самої лікарні.

"За всіх зрозумілих причин молода частина колективу звільнилася і рвонула за кордон. Співробітники найвідповідальнішого і важкого за профілем своєї роботи відділення, анестезистки, володіють унікальними навичками, їдуть у країни ближнього зарубіжжя працювати звичайними гастарбайтерами", - пише він.

Крім того, за інформацією Авдєєнка, нині бригади "швидкої допомоги" возять анестезисток із відділення Аріта МЛ № 1 у гінекологічне відділення тієї ж лікарні, з операції на операцію, по 5-6 разів за добу, тому що немає ким вже закривати дірки.

"Виявилося, що все ж молоді фахівці не готові працювати в медицині за 3 тисячі гривень на місяць. Їм кричали: "Ідіть, якщо не подобається працювати! На ваше місце прийдуть інші". Але ніхто не прийшов. І зовсім скоро, можливо, нас нікому буде вже оперувати. Зовсім нещодавно ми лише прогнозували можливий колапс у галузі охорони здоров'я, але сьогодні він вже настав", - додає він.

Пальмовий пес: Чотирилапому саперу Патрону присудили премію на Каннському кінофестивалі

п’ятниця, 27 травень 2022, 22:29

У Каннах особливою відзнакою нагородили пса Патрона, який служить в Державній службі з надзвичайних ситуацій. 27 травня Патрону присудили премію Пальмовий пес – найпрестижнішу кінонагороду, яку отримують чотирилапі, інформують Патріоти України. У ДСНС ...

У Львові затримали корегувальника ракетних обстрілів - через зрадника загинуло 4 людини

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:10

У Львові затримали ворожого корегувальника вогню, через якого у місті під час обстрілу шиномонтажу загинуло 4 цивільних мешканців. Місцевий житель через месенджери передавав росіянам інформацію про розташування військових об'єктів та об’єктів критичної...