Нікому буде рятувати життя: В одній із українських лікарень звільнилися майже всі хірурги

Молоді фахівці не готові працювати в медицині за 3 тисячі гривень на місяць

Ілюстрація: vistanews.ru

Велика частина хірургів "Нікопольська міська лікарня № 1", які оперують, звільнилися за власним бажанням і "пішли в різні сторони". Про це в пабліку "Типовий Нікополь" на Facebook написав користувач Роман Авдєєнко, повідомляють Патріоти України.

За його словами, зараз на добовій зміні замість належних 4 ургентних хірургів, які чергують парами, по 12 годин кожна, працює всього один протягом доби. Також дефіцит кадрів виник серед середнього медперсоналу відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії тієї ж самої лікарні.

"За всіх зрозумілих причин молода частина колективу звільнилася і рвонула за кордон. Співробітники найвідповідальнішого і важкого за профілем своєї роботи відділення, анестезистки, володіють унікальними навичками, їдуть у країни ближнього зарубіжжя працювати звичайними гастарбайтерами", - пише він.

Крім того, за інформацією Авдєєнка, нині бригади "швидкої допомоги" возять анестезисток із відділення Аріта МЛ № 1 у гінекологічне відділення тієї ж лікарні, з операції на операцію, по 5-6 разів за добу, тому що немає ким вже закривати дірки.

"Виявилося, що все ж молоді фахівці не готові працювати в медицині за 3 тисячі гривень на місяць. Їм кричали: "Ідіть, якщо не подобається працювати! На ваше місце прийдуть інші". Але ніхто не прийшов. І зовсім скоро, можливо, нас нікому буде вже оперувати. Зовсім нещодавно ми лише прогнозували можливий колапс у галузі охорони здоров'я, але сьогодні він вже настав", - додає він.

"Чому ми повинні голосно про це говорити?": Перша ракетка Білорусі Соболенко не розуміє заяв проти війни в Україні

понеділок, 29 травень 2023, 21:53

Вона також додала, що для неї не стала несподіванкою поведінка українки, яка відмовилася тиснути руку суперниці з країни-агресорки. "Щодо ситуації з війною, то я вже казала багато, багато разів: ніхто в цьому світі, російські спортсмени або білоруські ...

Відпочинок закінчився трагедією: На пляжі раптово почалась гроза і вбила туриста на очах у його коханої

понеділок, 29 травень 2023, 21:43

У Греції під час відпочинку на пляжі раптово помер турист з Великої Британії. Сталось це під час того, як його кохана знімала його на камеру. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Молодий чоловік перебував у районі Агіа-Агаті на Родосі,...