"Ніж у спину": "Памятник украинскому писателю Мыколе Гоголю в Швейцарии, о России ни слова", - блогер (фотофакти)

У одному з головних міст "Швейцарської Рів'єри", що так полюбляють багаті росіяни, 10 років тому з'явився монумент, котрий "зухвалим підписом" дуже дратує представників "братнього народу"
Треба пам'ятати, що великий син України досить довго гостював в цьому курортному містечку на березі Женевського озера. Тут він працював над своїми "Мертвими душами", зазначають Патріоти України.

"У Веве, Швейцарія все відразу було визначено по своїх місцях (зара в московитів пукани підірве)", - підписав своє повідомлення блогер Олег Леусенко.

Варто нагадати, що дарунок цьому франкомовному кантону був приурочений до 200-річчя від дня народження великого письменника.

Один із важливих овочів подорожчає в Україні: Коли перерахують ціни

вівторок, 21 березень 2023, 16:25

В Україні вже в березні-квітні виростуть ціни на цибулю. Вартість буде підвищуватися аж до середини травня, поки не з'явиться вітчизняний продукт, передають Патріоти України. Про це розповіла в коментарі OBOZREVATEL Катерина Звєрєва, директорка з розви...

Перше місто в Україні завершує опалювальний сезон: Де та коли відключать опалення

вівторок, 21 березень 2023, 15:52

У Дніпрі будуть відключати опалення у домівках з завтрашнього дня, 22 березня. Воно стане першим містом в Україні, де завершать опалювальний сезон у 2023 році, передають Патріоти України з посиланням на заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенк...