No Russian: Світоліна відмовилась давати інтерв'ю російському журналісту

Очевидно, українська тенісистка вирішила не давати комусь жодного приводу ще раз обізвати її "русской красавицей".
Еліна Світоліна. Фото: ЕРА.

Українська тенісистка Еліна Світоліна відмовилась дати інтерв'ю російському журналісту телеканалу Eurosport Russia, передають Патріоти України.

Світоліна відмовила журналісту російського телеканалу Максиму Янчевському у флеш-інтерв'ю після поєдинку проти американки Саші Вікері на турнірі Великого шолому у США (US Open). Про це повідомив Максим Янчевський у Twitter.

Коли журналіст підійшов до Світоліної, щоб поспілкуватися, українка відповіла: "Вибачте, я не можу". Напередодні українська тенісистка Еліна Світоліна у першому раунді Відкритого чемпіонату США перемогла американку Сашу Вікері.

Одна з країн ЄС змінила допомогу українцям: Хто тепер зможе отримати гроші

неділя, 16 червень 2024, 21:26

Влада Словаччини затвердила нову систему державних субсидій на житло для осіб зі статусом тимчасового захисту. Виплати призначено для словаків, які безплатно поселили в себе українських біженців похилого віку, з інвалідністю чи малолітніми дітьми або т...

"Ми всі ці два роки війни виконуємо свої обов'язки": Одеські медики звернулися до президента з вимогою

неділя, 16 червень 2024, 21:10

В Одесі незалежна профспілкова організація Центру екстреної медичної допомоги закликала Президента України Володимира Зеленського забронювати співробітників «екстренки» від мобілізації. Петиція уже зібрала понад дев'ять тисяч підписів, передають Патріо...