No Russian: Світоліна відмовилась давати інтерв'ю російському журналісту

Очевидно, українська тенісистка вирішила не давати комусь жодного приводу ще раз обізвати її "русской красавицей".
Еліна Світоліна. Фото: ЕРА.

Українська тенісистка Еліна Світоліна відмовилась дати інтерв'ю російському журналісту телеканалу Eurosport Russia, передають Патріоти України.

Світоліна відмовила журналісту російського телеканалу Максиму Янчевському у флеш-інтерв'ю після поєдинку проти американки Саші Вікері на турнірі Великого шолому у США (US Open). Про це повідомив Максим Янчевський у Twitter.

Коли журналіст підійшов до Світоліної, щоб поспілкуватися, українка відповіла: "Вибачте, я не можу". Напередодні українська тенісистка Еліна Світоліна у першому раунді Відкритого чемпіонату США перемогла американку Сашу Вікері.

Частини українців безкоштовно замінять лічильники газу: Що для цього потрібно зробити

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:59

Щомісяця громадяни мають передавати показання лічильників газу облгазам. А що робити тим, чиї прилади обліку енергоносія були пошкоджені під час бойових дій, передають Патріоти України. Як пояснюють в Регіональній газовій компанії, заміна пошкоджених л...

Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...