"Ночной дожор": Дієтологи назвали продукти, які можна їсти вночі без шкоди для фігури

Немає в світі людини, яка ніколи не була б голодною після 18:00 і не перекушувала першою-ліпшою стравою у холодильнику. Дієтологи заявлять, що є продукти, які можна їсти навіть вночі, повідомляють Патріоти України.

Ягоди

Свіжі або заморожені, ягоди містять мінімум цукру і невелику кількість калорій.

Мигдаль

Серед усіх горіхів мигдаль найкорисніший. Кілька грам мигдалю на ніч не тільки не завдадуть шкоди, а й наситять організм вітаміном Е і омега-3 жирними кислотами.

Філе індички

М'ясо індички містить великий відсоток білка. 150 г філе індички забезпечать організм добовою дозою вітаміну РР і мінералів.

Спаржа

Зелень взагалі містить безліч корисних речовин, а спаржа багата антиоксидантами, які уповільнюють старіння.

Хумус

Нутова закуска не містить холестерину, у ній багато білка. Хумус відмінно втамовує голод і дарує організму залізо і жирні кислоти.

Джерело: mport.ua

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...