Нова програма "Марина з нами": Артисти "Дизель Шоу" зберуться на перший спільний концерт після смертельної ДТП

Всі квитки розкуплено.

Дизель Шоу

Артисти «Дизель Шоу» після трагічної аварії повертаються до роботи. Художній керівник колективу Єгор Крутоголов дебютував на театральній сцені в спектаклі «В Боренько чогось немає», а Вікторія Булітко і Євген Сморигін дали благодійний концерт для дітей в Житомирі. Повним складом «дизелі» вперше вийдуть на столичну сцену 26 лютого і представлять нове шоу «Марина з нами», зазначають Патріоти України.

Схоже, актори не очікували такої підтримки від шанувальників, які вже розкупили всі квитки на виступ. Ті, хто не встиг, просто засипали «дизелів» в мережах проханнями додати ще один концерт.

«Спасибо, дорогие поклонники! Мы увидели, какими активными темпами вы покупаете билеты на большое киевское шоу и приняли решение — провести еще один, дополнительный, концерт. Потому что согласны: почти 4 000 мест во Дворце „Украина“ — это здорово, но все равно мало! Рады, что хотите прийти к нам большими семьями, с друзьями, родителями и коллегами!», - подякували гумористи.

Ексдепутат Харківської міськради вбив власних дітей

субота, 21 травень 2022, 23:51

Турецькі ЗМІ повідомили про трагедію в Анталії. Українець поранив дружину та розправився зі своїми двома маленькими дітьми. Загиблому хлопчику було лише 4 роки. Його вбитій сестричці – 6 років. Трагедія сталася 21 травня, передають Патріоти України. За...

"Ми виконаємо твою мрію, "Вікінге"!: Загинув молодий командир із 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (фото, відео)

субота, 21 травень 2022, 23:00

На війні з російськими окупантами загинув Вадим Журавський з позивним "Вікінг" – молодий командир із 95-ї житомирської окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Про смерть старшого лейтенанта Журавського повідомив головнокомандувач Збройних сил Украї...