Нова програма "Марина з нами": Артисти "Дизель Шоу" зберуться на перший спільний концерт після смертельної ДТП

Всі квитки розкуплено.

Дизель Шоу

Артисти «Дизель Шоу» після трагічної аварії повертаються до роботи. Художній керівник колективу Єгор Крутоголов дебютував на театральній сцені в спектаклі «В Боренько чогось немає», а Вікторія Булітко і Євген Сморигін дали благодійний концерт для дітей в Житомирі. Повним складом «дизелі» вперше вийдуть на столичну сцену 26 лютого і представлять нове шоу «Марина з нами», зазначають Патріоти України.

Схоже, актори не очікували такої підтримки від шанувальників, які вже розкупили всі квитки на виступ. Ті, хто не встиг, просто засипали «дизелів» в мережах проханнями додати ще один концерт.

«Спасибо, дорогие поклонники! Мы увидели, какими активными темпами вы покупаете билеты на большое киевское шоу и приняли решение — провести еще один, дополнительный, концерт. Потому что согласны: почти 4 000 мест во Дворце „Украина“ — это здорово, но все равно мало! Рады, что хотите прийти к нам большими семьями, с друзьями, родителями и коллегами!», - подякували гумористи.

Олена Шоптенко розповіла, ким працює за кордоном і чому поки що не готова повернутися до України

субота, 1 квітень 2023, 23:15

Відома хореографиня та переможниця Танців з зірками Олена Шоптенко вже рік проживає з сином Олексієм в Австрії, передають Патріоти України. «Насправді ми й досі - вже рік, не адаптувалися. Син пішов у дитсадок, але не прижився там — мови не розуміє пок...

У Києві екскур'єр Glovo переслідує замовниць та погрожує зґвалтуванням і вбивством (фото)

субота, 1 квітень 2023, 22:48

У Києві вже колишній кур'єр Glovo погрожує зґвалтуванням та вбивством 25-річній дівчині, яка замовила продукти через службу доставки. Віддавши пакунок, хлопець почав стежити за киянкою, дзвонити та писати їй з різних акаунтів, надсилати фото свого стат...