Нова система безпеки: Машини Tesla гратимуть Баха, якщо їх пограбують

Час від часу в машинах може грати мелодія і в метал-обробці.

Нова система безпеки автівок Tesla почне грати «Токкату і фугу ре мінор» Йоганна Себастьяна Баха, якщо хтось пограбує машину. Про це заявив керівник компанії Ілон Маск, передають Патріоти України.Він представив у Twitter класичну версію твору, однак сказав, що «час від часу» в машинах може грати мелодія і в метал-обробці.

Незабаром Tesla має випустити нову систему безпеки «Sentry Mode» для всіх машин, у яких є вбудований автопілот. Це стосується Tesla Model S, Model X та Model 3. Ідея оновлення полягає в тому, аби повідомляти власника машини, якщо щось стається з його автівкою. Також машина буде здатна записувати все, що з нею відбувається за відсутності власника. Деталей оновлення системи безпеки Маск не розповів.

У січні 2019 року власники автівок Tesla в Каліфорнії почали масово скаржитися на серію пограбувань машин. У деяких автівках грабіжники розбивали скло, подекуди — зламували двері.

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:01

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash. . "Мінус роботи охоронцем - вам можуть...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...