Нові умови: В Україні знову змінили правила прописки

У відділення міграційної служби, більш відомі як паспортні столи, відтепер потрібно звертатися тільки для отримання першого паспорта громадянина України або для відновлення втрачених документів.

В Україні знову змінили правила прописки. Фото: rian.com.ua.

В Україні починаючи з 4 квітня змінять систему реєстрації громадян за місцем проживання, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Відтепер цим буде займатися не Державна міграційна служба (паспортні столи), а місцеві виконавчі органи - міські, селищні та сільські ради. Звертатися по даному питанню тепер необхідно в центри надання адміністративних послуг, які діють у великих і відносно великих населених пунктах.

Загальна процедура реєстрації та документи, які необхідно додати до заяви, не змінилися. Громадянам, які не збираються переїжджати з місця на місце, і зовсім не потрібно хвилюватися - старий штамп в паспорті залишається дійсним.

Відзначимо, що згідно із законом громадяни можуть отримати реєстрацію тільки в одному місці, а проживати при цьому мають право де завгодно. У відділення міграційної служби, більше відомі як паспортні столи, відтепер потрібно звертатися тільки для отримання першого паспорта громадянина України або для відновлення втрачених документів.

Раніше повідомлялося, що Кабмін затвердив правила реєстрації місця проживання та порядок передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

"Не треба обмежувати російську": Відомий український актор зробив неоднозначну заяву про мову (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 22:17

Володимир Горянський висловив думку, що інші мови на території України не тільки не можна забороняти, але і варто їх розвивати. Відомий український актор театру і кіно Володимир Горянський заявив, що не варто обмежувати інші мови на території України. ...

Помічник за кількасот гривень: Студент з Івано-Франківська створив недорогу “електроняню” для догляду за рослинами у теплицях

понеділок, 6 липень 2020, 21:21

Економну електронну “няню” для теплиць створив студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Василь Гринюк, повідомляють Патріоти України з посиланням на seeds.org.ua. . Зазначається, що такими системами аграрії корис...