Нові жертви війни: На Донбасі в лісосмузі підірвалися мирні мешканці

Постраждалих доставили в лікарню.

Фото: ЖЖ

На Донбасі двоє цивільних підірвалися у лісосмузі, проігнорувавши таблички "Міни". Про це повідомляє у Facebook голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передають Патріоти України.

За інформацією, яку він отримав від прикордонників, о 9:40 у вівторок у "сірій зоні" поблизу Березового під час очікування автобусу підірвалися на вибуховому пристрої 51-річний чоловік та 62-річна жінка.

"Вони зайшли в лісосмугу, незважаючи на встановлені там таблички "Міни", і в результаті вибуху отримали рвані рани голови, спини та ніг", – розповідає військовий губернатор.

За його словами, українські прикордонники надали їм первинну медичну допомогу та викликали "швидку".

"Наразі постраждалих доправили до центрально районної лікарні Волновахи. Стан їхнього здоров’я лікарі оцінюють як середнього ступеню важкості", – додав Жебрівський.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, чого бояться бойовики, спалюючи Зайцеве.

Вічна слава герою... В Україні загинув 25-річний литовський доброволець, гравець відомого ФК

середа, 24 червень 2026, 22:15

На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...

У Єгипті знайшли 5000-річні гробниці надзвичайної інженерної майстерності, що впливає на уявлення походження пірамід

середа, 24 червень 2026, 22:01

Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...