Нову невістку Ющенка запримітили в шоу "Панянка-Селянка" (відео)

Випуск передачі за участю Безуглої був опублікований на каналі ТЕТ в YouTube в жовтні 2015 року.

Фото: ЗМІ

Нова дружина Андрія Ющенка, сина третього президента України, Олена Безугла мріє знятися в кіно, при цьому 34-річна жінка неодноразово пробувала себе в якості фотомоделі і навіть знялася в популярному телевізійному шоу "Панянка-Селянка", повідомляють Патріоти України.

У шоу нова невістка екс-президента України показана, як панянка, яка живе в батьківському домі в Києві. На камеру Безугла розповіла, що займається організацією свят і благодійністю, любить спорт і пише картини. Крім цього в мережі можна відшукати фотографії жінки, опубліковані на сайтах кастингів, де вона фігурує в ролі бажаючої знятися в кіно або рекламі.

Як стало відомо раніше Олена Безугла та Андрій Ющенко одружилися в листопаді минулого року , при цьому познайомилися вони ще 14 років тому, до першого шлюбу Ющенка-молодшого.

Жінка має власний благодійний фонд, що займається ресторанним бізнесом, в 2015-му році хотіла потрапити в політику і балотувалася в депутати міськради.

Емоції зашкалюють: Змучений пес обійняв свого українського рятувальника, після того як дісталися до сталого берега Дніпра (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 12:00

Загони українських рятувальників витягуючи з водяної паски людей та тварин, ризикуючи потрапити під обстріл окупанти. Ось і цей собака дякує, як може, бійцям, і не хоче розтаватися з ними.

Українці до кінця літа зобов'язані сплатити податки зі своїх квартир: Коли прийдуть квитанції і що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 10:38

В Україні до 1 липня податкова розішле квитанції із повідомленнями про необхідність сплатити податки за свої квартири. Розмір податку залежить від площі житла, причому платити потрібно тільки за зайві квадрати, передають Патріоти України. Як говориться...