Низький уклін: 84-річна волонтерка, яка допомагає бійцям ЗСУ, вразила українців (фото)

84-річна волонтерка Марія Федотівна допомагає українській армії. Вона одна з тих жінок, які плетуть маскувальні сітки для фронту, що потім відправляють на Донбас, пише благодійний фонд "Повернись живим", повідомляють Патріоти України.

Жінки-волонтерки творять камуфляжні "обереги" в самому центрі Києва - у Музеї історії України. Марія Федотівна нарізає стрічки з камуфляжу і цим творить сучасну історію України.

Волонтерка колись працювала вчителькою перших класів. Вона пережила війну і дуже хоче, щоб наші захисники повернулися додому живими і з перемогою.

На фото перед Марією Федотівною лежить готова "окопна" сітка завширшки приблизно 2 метри, призначена для того, щоб приховати пересування наших бійців від ворога. Незабаром цей витвір жінок-патріоток буде на передовій охороняти наших захисників.

Користувачі мережі у захваті від незламності і витримки цієї героїчної жінки. Вони залишили багато захоплених коментарів під публікацією.

"Маріє Федотівно, дай Боже вам здоров'я! А нашим героям повернутись живими до рідного дому! Боженько, дай, щоб війна закінчилась!" - побажала Галина Пирч

"Низький уклін вам і велика вдячність від усієї України, дай Боже вам міцного здоров'я на многії і благії літа..." - написала Olga Grechka. "Яка пiдлicть у свiтi, такi люди повиннi жити у щасливому суспiльствi, a виходить навпаки... У них не загоїлись рани ще з Другої світової, i тепер знову..." - прокоментувала Євдокия Денисенко.

Школяр у Херсоні потонув у ванні

субота, 31 жовтень 2020, 18:33

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...