"О шостій ранку - гудок. Країна прокидається і йде на роботу": Бочкала розповів, чим живе КНДР і чому Росії до неї - недалеко (відео)

Український журналіст Роман Бочкала зняв на телефон фільм про Північну Корею тривалістю 1 год, повідомляють Патріоти України.

Північна Корея сьогодні - це погляд у наше тоталітарне минуле. І багато в чому прогноз на рашастанськє майбутнє, - написав журналіст у Facebook.

Аби зняти стрічку, йому довелося схитрувати. Під виглядом туриста провів тиждень у КНДР. Українцю вдалося побувати навіть за межами Пхеньяна.

"О шостій ранку – гудок. Країна прокидається і йде на роботу. Трудящих проводжають на службу жінки з червоними прапорами і в зелених костюмах. Як нам пояснили, вони – безробітні. Посміхаються і махають на знак солідарності з трудящими рівно о 7:30", – так, за словами журналіста, починається кожен день для жителів Північної Кореї.

Причина поки що невідома: У Росії помер учасник гурту "Машина времени"

неділя, 16 червень 2019, 14:39

Сергій Остроумов був сесійним учасником "Машины Времени" і постійним барабанщиком в сайд-проект гурту "Оркестр креольського танго". Стало відомо про смерть сесійного барабанщика групи "Машина Времени" Сергія Остроумова. Про це повідомив лідер музичного...

Хіти тижня. Таємниці скреп: РосЗМІ розкопали несподівані факти про захоплення Ху*ла екзорцизмом

неділя, 16 червень 2019, 14:00

Володимир Путін досить часто зустрічається з екзорцистом Ілієм. Володимир Путін час від часу зустрічається з відомим старцем Ілієм (Ноздріним). Як пише російське видання "Проект", у свій час цей священик здійснював обряди екзорцизму - виганяв з людей б...