"О шостій ранку - гудок. Країна прокидається і йде на роботу": Бочкала розповів, чим живе КНДР і чому Росії до неї - недалеко (відео)

Український журналіст Роман Бочкала зняв на телефон фільм про Північну Корею тривалістю 1 год, повідомляють Патріоти України.

Північна Корея сьогодні - це погляд у наше тоталітарне минуле. І багато в чому прогноз на рашастанськє майбутнє, - написав журналіст у Facebook.

Аби зняти стрічку, йому довелося схитрувати. Під виглядом туриста провів тиждень у КНДР. Українцю вдалося побувати навіть за межами Пхеньяна.

"О шостій ранку – гудок. Країна прокидається і йде на роботу. Трудящих проводжають на службу жінки з червоними прапорами і в зелених костюмах. Як нам пояснили, вони – безробітні. Посміхаються і махають на знак солідарності з трудящими рівно о 7:30", – так, за словами журналіста, починається кожен день для жителів Північної Кореї.

Резонанс тижня. Обранцем став 58-річний німець: За скільки 19-річна харків'янка продала цноту на аукціоні (фото)

п’ятниця, 24 січень 2020, 14:00

Торги проходили на іноземному сайті ескорт-послуг. Про початок аукціону Катерина оголосила в грудні 2019 року, запросивши 100 тисяч євро. Для участі в торгах чоловіки повинні були мати як мінімум десять мільйонів євро. В ході аукціону ціна за цноту дів...

Відома російська актриса та екс-дружина нацбола Лимонова розповіла про смертельну хворобу

п’ятниця, 24 січень 2020, 13:45

У програмі Лери Кудрявцевої «Секрет на мільйон» 45-річна артистка розповіла про смертельне захворювання. Відома російська актриса, зірка серіалу «Швидка допомога» і колишня дружина Едуарда Лимонова Катерина Волкова шокувала відвертим зізнанням, передаю...