
У Києві з'явилася нова схема обкрадання автомобілістів. Злодії можуть чекати своїх жертв під відділеннями банків. Про це повідомив адвокат Ігор Черезов на сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.
"Коли людина заходить в банк, ріжуть переднє ліве колесо. Водій, повернувшись з банку, відкриває автомобіль. У цей момент зловмисники зчитують код. Далі водій залишає сумку в машині, закриває її, міняє колесо. В цей момент машину розкривають і викрадають сумку, забирають гроші. Сумку викидають", - написав Ігор Черезов.
За його словами, в поліції повідомили, що злодії пересуваються на автомобілі світло-бежевого кольору.
"Сьогодні в подібну ситуацію потрапив мій знайомий. Портфель вкрали з його автомобіля, з усіма документами. Через деякий час після крадіжки портфель йому повернув таксист, який знайшов його прямо на вулиці. Зрозуміло, що суми грошей, яка була в портфелі, вже не було" - додав Ігор Черезов.
У коментарях до посту інтернет-користувачі пишуть, що від подібної крадіжки може врятувати сигналізація з захистом від зчитування.

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...