"Обезьяна таки доигралась гранатой", - блогер про катастрофу на Донбасі

"Очень плохие новости. Не ожидаемо быстро", - пише у своєму блозі Андрій Шкода-Титаренко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Дело в том, что в апреле "ДНР" прекратило откачивать воду по крайней мере из одной шахты, в которой в 1979 году провели экспериментальный взрвыв ядерного устройства малой мощности (Юнком). Если радиоактивность попала в подпочвенные воды (а она должна попасть, раз идет заторление), уголь из окрестностей Енакиево будет радиоактивным весь, независимо от линии размежевания.

Это, кстати, и тот уголь, который через Россию везут на станции Центрэнерго. Хочу видеть, с какой скоростью оттуда смоется ОБСЕ, когда сообразят. Ну и вопрос миротворцев решится сам собой, и многое другое. Обезьяна таки доигралась гранатой".


Мажор на Maserati влаштував стрілянину у центрі Києва (фотофакти)

субота, 23 березень 2019, 17:27

Зловмиснику загрожує до семи років ув'язнення, якщо винного, котрий втік з місця пригоди, зможуть затримати і справу не замнуть. У п'ятницю, 22 березня, в центрі Києва водій автомобіля Maserati влаштував стрілянину, а потім втік з місця злочину, повідо...

Хіти тижня. "Стільки і будеш отримувати в старості": Як пенсіонерка "розвела" телефонного шахрая

субота, 23 березень 2019, 17:00

Назвавшись працівником одного з ведучих державних банків шахрай налякав пенсіонерку тим, що з її рахунку начебто хтось намагався зняти гроші. На мобільний літньої сумчанки надійшло смс-повідомлення про начебто блокування банком її картки. Аби уточнити ...