"Обезьяна таки доигралась гранатой", - блогер про катастрофу на Донбасі

"Очень плохие новости. Не ожидаемо быстро", - пише у своєму блозі Андрій Шкода-Титаренко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Дело в том, что в апреле "ДНР" прекратило откачивать воду по крайней мере из одной шахты, в которой в 1979 году провели экспериментальный взрвыв ядерного устройства малой мощности (Юнком). Если радиоактивность попала в подпочвенные воды (а она должна попасть, раз идет заторление), уголь из окрестностей Енакиево будет радиоактивным весь, независимо от линии размежевания.

Это, кстати, и тот уголь, который через Россию везут на станции Центрэнерго. Хочу видеть, с какой скоростью оттуда смоется ОБСЕ, когда сообразят. Ну и вопрос миротворцев решится сам собой, и многое другое. Обезьяна таки доигралась гранатой".


"Не люблю "Єдину Росію". Та і він сам набрид": Російський рок-музикант здивував висловлюванням про Путіна (відео)

середа, 26 вересень 2018, 0:00

Костянтин Кінчев заявив, що став відомою людиною ще тоді, коли про нинішнього президента РФ ніхто та нічого не знав. Соліст російської рок-групи "Аліса" Костянтин Кінчев розповів про своє ставлення до президента РФ Володимира Путіна в інтерв'ю відомому...

Хіти тижня. "На це можна дивитися вічно": Українські військові знову знищили техніку окупантів (відео)

вівторок, 25 вересень 2018, 23:30

Росіяни вже давно могли б зрозуміти, що провокації до добра не доводять. Військовослужбовці Операції об'єднаних сил опублікували відео, на якому показано знищення бронетехніки окупантів на Донбасі. Дану інформацію підтвердив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ...