Обійдуться без делікатесів й брендів: Окупанти виправдали злиденне життя в Криму

Бурхливу реакцію у представника окупантів викликало висловлювання кандидата в президенти Росії Ксенії Собчак про те, що кримчани не перебувають нарівні з росіянами.

Фото: ЗМІ

Депутат Державної Думи Росії, визнаної в Україні нелегітимною, від окупованого Крим заявив, що певні труднощі та обмеження, які відчувають жителі півострова, не особливо заважають їм, адже у людей зовсім інші пріоритети, повідомляють Патріоти України.

"Ксенія Собчак уже неодноразово виступала трубадуром у західній політиці і, фактично, займається лише тим, що лякає жителів півострова, як їм погано буде жити без визнання Криму Заходом. І все ж, об'єктивно слід зазначити, що, звичайно ж, в певних моментах життя кримчани відчувають обмеження", - сказав Бальбек.

Він зазначив, зокрема, що для більшості країн Крим - це свнкційна зона, і туди "не рветься іноземний капітал", а також поки не буде футбольних матчів Чемпіонату світу з футболу, який пройде в Росії.

"Але в Криму мирне небо і є можливість людям жити і працювати, а без "визнання Америки" можна жити і далі. Ми всі пам'ятаємо, як у 2014 році Ксенія Собчак обурювалася тим, що французькі устриці не привозять і вино з приватних виноградників теж не везуть. Для неї це було трагедією. Можливо, це залишилося і зараз. Але у нас на півострові інші пріоритети, які не обмежуються брендовими речами, делікатесними продуктами і колекційними винами", - резюмував окупант.

Може обернутись тюрмою: Який штраф загрожує за неявку в ТЦК за повісткою:

середа, 24 червень 2026, 16:50

Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...

Не встигли добігти до укриття: У лікарні Києва померли мама і донька, поранені під час обстрілу

середа, 24 червень 2026, 16:44

В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...