Обіцяв гроші та показати кошеня: Під Дніпром чоловік намагався викрасти дитину

Місцеві діти вже бояться ходити в школу одні.

Чоловік намагався викрасти дівчинку, пообіцявши показати кошеня. Колаж: РБК.

У Нікополі Дніпропетровської області невідомий чоловік чіплявся до дитини на вулиці і заманював її кошеням, щоб вкрасти. Про це розповіла мама дівчинки в співтоваристві "Типовий Нікополь" у соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Тетяна Шугай написала про інцидент в групі і попередила батьків про те, щоб вони поговорили з дітьми. Вона вказала точне місце, де до її дочки чіплявся невідомий чоловік.

"Хочу попередити батьків. Сьогодні моя дочка йшла зі школи (20-а школа). За рогом занедбаного магазину "Чоловік і жінка", в цьому будинку зараз магазин "Посуд", ближче до перехрестя, її покликав чоловік і сказав, щоб вона пішла з ним, він покаже їй кошеня. Слава Богу, щоденні розмови про це зробили свою справу, донька просто втекла. Будьте обережні, говоріть кожен день дитині, що потрібно робити в такій ситуації", - написала мешканка Нікополя.

В коментарях місцеві жителі обурились даній ситуації і спробували уточнити, як виглядав чоловік, але Тетяна Шугай написала, що донька сильно злякалася і запам'ятала тільки те, що чоловік був у темному одязі.

Крім того, у коментарях користувачі написали, що в цьому районі раніше бачили не тільки цього чоловіка, але і жінку. Вони приставали до дітей і пропонували гроші. Місцеві діти бояться ходити в школу одні. Батьки припустили, що чоловік і жінка пов'язані між собою і промишляють викраденням дітей.

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...

"Викрити і заслати до Сибіру": У РФ показово заговорили про "чистки" українців, - ISW

субота, 24 лютий 2024, 8:57

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв розповів про плани Росії щодо репресій українських громадян на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє Інститут вивчення війни у зведенні від 23 лютого, передають Патріоти Ук...