
В соцмережах опублікувано черговий фейк про обстріл окупованого Донецька фосфорними снарядами.Про це на своїй сторінці в Twitter повідомляє блогер Necro Mancer. Він опублікував скріншот запису з групи сепаратистів в соцмережі і тут же навів переконливий факт, який спростовує фейкову інформацію, повідомляють Патріоти України.
"Фото від місцевого жителя. Сьогоднішнє. З ДАП. Можна було б написати "не ганьбіться", але це ж @strelkov_info, у них дна немає", - зазначає блогер. "Я, звичайно, слабо орієнтуюся в "сучасному" Донецьку, але хіба в ДАПі залишилися місцеві жителі? - Це вже дрібниці. Завжди можна сказати, що знято не в самому ДАП, а з довколишніх районів", "Не ганьбіться?)) Так ганьбитися їм не вперше. Звикли вже. І розраховані подібні висери на таку ж ганебну ватяну аудиторію", - також пишуть в мережі.

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...