У результаті обвалення моста в Генуї постраждали двоє українців, і зараз вони перебувають у лікарні "Сан Мартін". Як зазначило українське консульство в Мілані в Facebook, про це поінформувала префектура міста Генуя, повідомляють Патріоти України.
"Двоє постраждалих громадян України перебувають у лікарні "Сан Мартін", з якою Генеральне консульство підтримує постійний зв’язок. До інших лікарен "Галлієра" та "Вілла Скассі" постраждалі українці на госпіталізацію не поступали", - сказано в повідомленні.
За інформацією місцевого видання Caserta.report українці Євген Бабин і Наталя Єліна в момент обвалення перебували в автомобілі на мосту. Їм вдалося вижити після падіння з висоти більш ніж 80 метрів, після чого рятувальники виявили їх під завалами.
У лікарні їм вдалося зв'язатися з сином Богданом, на перший телефонний дзвінок якого відповів один з рятувальників. Відзначається, що зараз здоров'ю українців нічого не загрожує. Пара прямувала на відпочинок до Ніцци.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...