Одеса-мама знову на висоті: У місті відкрили вінтажний музей бабусь (фото)

Поки що відкрили тільки перший розділ музею - "Бабуся епохи модерну".

В одеському музеї імені Блещунова відкрили Музей бабусь, в який додати експонати може кожен - головне, щоб всі вони були про бабусю, інформують Патріоти України.

"Моя молодая бабушка" — это онлайн-музей. Пока что открыли только первый раздел музея — "Бабушка эпохи модерна".

Нужно подобрать фотографии тех лет, которая соответствует разделу: портреты, семейные фото вещицы бабушек, сопровождавшие их в молодости (любимая чашка, шляпка, сумочка, перчатки и другое и отправить на электронную почту: museumbabushka@gmail.com.

Хранитель виртуального музея – старший научный сотрудник Наталья Гриднева разместит историю бабушки (эссе и фотографии) в соответствующем разделе музея.

Джерело: В Городе

Хіти тижня. Yalta 1000: Як виглядає раритетний "Запорожець", який випускали при СРСР для закордону (фото)

субота, 19 вересень 2020, 9:00

Це авто експортувалося в 20 різних країн, в тому числі в Німеччину, Англію і Францію. У мережі з'явилося фото раритетного автомобіля "Запорожець", який в 1970-х роках минулого століття експортувався в багато країн світу, але він був модернізований для ...

Реакцію господаря можна уявити: У Львові автівка за відсутності водія здійснила каскадерський трюк (фотофакти)

субота, 19 вересень 2020, 8:55

У Львові автомобіль Skoda, припаркований біля місцевої поліклініки на вулиці Мазепи, скотився по сходах і завис на бетонних перилах сходів. Фото інциденту опублікував на своїй Facebook-сторінці депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич. Як видно на...