Одеса-мама знову на висоті: У місті відкрили вінтажний музей бабусь (фото)

Поки що відкрили тільки перший розділ музею - "Бабуся епохи модерну".

В одеському музеї імені Блещунова відкрили Музей бабусь, в який додати експонати може кожен - головне, щоб всі вони були про бабусю, інформують Патріоти України.

"Моя молодая бабушка" — это онлайн-музей. Пока что открыли только первый раздел музея — "Бабушка эпохи модерна".

Нужно подобрать фотографии тех лет, которая соответствует разделу: портреты, семейные фото вещицы бабушек, сопровождавшие их в молодости (любимая чашка, шляпка, сумочка, перчатки и другое и отправить на электронную почту: museumbabushka@gmail.com.

Хранитель виртуального музея – старший научный сотрудник Наталья Гриднева разместит историю бабушки (эссе и фотографии) в соответствующем разделе музея.

Джерело: В Городе

Хіти тижня. "Не можеш утримувати дітей - віддай їх мені": Українська співачка шокувала розповіддю про заяву колишнього чоловіка щодо аліментів (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 1:00

Співачка каже, що її шлюб похитнули втручання в сім'ю батьків, які брали занадто активну участь у вихованні онуків. Популярна співачка, учасниця гурту «НеАнгели» Слава Камінська, яка розлучилася з пластичним хірургом Едгаром, розповіла свою правду про ...

"Ой, мамо, скоріше додому!": Мережу насмішили коти, які злякалися снігу (фото)

четвер, 12 грудень 2019, 0:28

Деякі коти точно знають, що сніг та мороз - це не їхнє. Ветеринари рекомендують впускати котів і собак у приміщення, якщо позначка на термометрі опустилася нижче 0 градусів. Як застерігають, перебувати за таких умов надворі домашнім тваринам небезпечно...