Одеса-мама знову на висоті: У місті відкрили вінтажний музей бабусь (фото)

Поки що відкрили тільки перший розділ музею - "Бабуся епохи модерну".

В одеському музеї імені Блещунова відкрили Музей бабусь, в який додати експонати може кожен - головне, щоб всі вони були про бабусю, інформують Патріоти України.

"Моя молодая бабушка" — это онлайн-музей. Пока что открыли только первый раздел музея — "Бабушка эпохи модерна".

Нужно подобрать фотографии тех лет, которая соответствует разделу: портреты, семейные фото вещицы бабушек, сопровождавшие их в молодости (любимая чашка, шляпка, сумочка, перчатки и другое и отправить на электронную почту: museumbabushka@gmail.com.

Хранитель виртуального музея – старший научный сотрудник Наталья Гриднева разместит историю бабушки (эссе и фотографии) в соответствующем разделе музея.

Джерело: В Городе

Лайфхак: Як зберегти хороший зір до старості

понеділок, 19 серпень 2019, 7:45

Для того, щоб не псувати зір, варто правильно харчуватися, носити сонцезахисні окуляри, консультуватися зі спеціалістом. Для зору необхідні вітаміни, які містяться у моркві. Це вітаміни А та С, повідомляють Патріоти України. Зараз сонцезахисні окуляри ...

"И тащить тяжело, и бросить жалко": На росТБ зробили несподіване зізнання щодо Донбасу (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 7:11

Росія розв'язала війну на Донбасі, щоб змусити Україну визнати анексію Криму. Насправді цей регіон агресору не потрібен і навіть завдає шкоди. Таку думку озвучив російський пропагандист, політолог Олексій Рощин в ефірі програми "60 хвилин" на телеканал...