Одеса-мама знову на висоті: У місті відкрили вінтажний музей бабусь (фото)

Поки що відкрили тільки перший розділ музею - "Бабуся епохи модерну".

В одеському музеї імені Блещунова відкрили Музей бабусь, в який додати експонати може кожен - головне, щоб всі вони були про бабусю, інформують Патріоти України.

"Моя молодая бабушка" — это онлайн-музей. Пока что открыли только первый раздел музея — "Бабушка эпохи модерна".

Нужно подобрать фотографии тех лет, которая соответствует разделу: портреты, семейные фото вещицы бабушек, сопровождавшие их в молодости (любимая чашка, шляпка, сумочка, перчатки и другое и отправить на электронную почту: museumbabushka@gmail.com.

Хранитель виртуального музея – старший научный сотрудник Наталья Гриднева разместит историю бабушки (эссе и фотографии) в соответствующем разделе музея.

Джерело: В Городе

Хіти тижня. Пристрасті за Ківою: Задерикуватий нардеп отримав по пиці у ресторані на Хрещатику, а поліція ганялась за ветераном АТО, який дав "здачі" ОПЗЖеснику, запровадивши план "Перехоплення"

п’ятниця, 24 січень 2020, 5:00

Станом на 18:50 в Києві зняли план «Перехоплення». Але автомобілі продовжують розшукувати. У середу, 22 січня, в Печерському районі Києва невідомі побили народного депутата. Це сталося за адресою вулиця Хрещатик 15/4. Нападники втекли на автомобілях Vo...

"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.