Одеський виш потрапив у скандал через портрет Захарченка (фото)

Начальника відділу практики Одеської морської академії вже давно підозрювали у проросійських симпатіях.

Одеська морська академія. Фото: odpublic.net.

У кабінеті начальника відділу практики Національного університету "Одеська морська академія" Олександра Калініна помітили портрет ліквідованого глави "ДНР" Олександра Захарченка з чорною стрічкою. Про це повідомив активіст Дем'ян Ганул на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Він також поділився знімком, на якому видно фото Захарченка в рамочці на стіні. "Олександр, судячи з його вподобань, повинен працювати десь у "Л/ДНР "а не в українській Одесі. Чекаю реакції органів СБУ!" - написав Ганул.

Користувачі мережі почали підозрювати начальника в антиукраїнській позиції і висловили своє невдоволення в коментарях. "А в гості до нього ходили?" - запитали в активіста. "Ще ні", - відповів він. "Тюрма", "І ніхто з курсантів не здав раніше? Платили і бігом", "Історії про нього давно ходять, прапор Новоросії висів колись у кабінеті", - зазначили під постом.

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:00

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash, передають Патріоти України. "Мінус роботи...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...