Одна сходинка - 300 тис. грн: Мережу шокувала вартість реконструкції сходів на Пейзажній алеї у Києві (фото, документи)

Блогер запідозрив махінації, коли побачив якість нових сходів, що з'єднують Пейзажну алею і Андріївський узвіз.

Кожна сходинка між Пейзажною алеєю та Андріївським узвозом коштує близько 300 тисяч гривень. Про це пише відомий блогер Клим Братковський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, інформують Патріоти України.

Він повідомив, що запідозрив махінації, коли побачив якість нових сходів, що з'єднують Пейзажну алею і Андріївський узвіз. Раніше блогер відправив запит, щоб дізнатися, хто є підрядником і які тендери було проведено для цієї реконструкції. У відповіді, яку отримав Братковський, було зазначено, що загальна вартість реконструкції - 89 млн. гривень.

"Клим Сергійович одразу відчув щось недобре, коли побачив нові сходинки на Пейзажній алеї. Клим Сергійович побачив, що були тендери на 37, на 14 млн. грн., але він не міг навіть подумати, що сходинки виявляться золотими - тільки будівельні роботи - практично 82,5 млн. грн., а загальна вартість понад 89 млн. грн. Це якщо сходинок 300, то одна сходинка обійшлася в 300 тисяч", - написав Братковський і опублікував документ, який він отримав.

Фото: facebook.com/klimetin

Крім того, в мережі з'явилися фотографії, на яких видно якість сходинок і будматеріалів.

Користувачі в шоці від таких цифр і пишуть, що мабуть туалети потягнули більшу частину суми.

"Цікаво", "Офігєть просто", - пишуть користувачі.

Скріншот коментарів (facebook.com/klimetin)

Сам Клим Братковський у коментарях вказує, що підсвічування на алеї зробили саму дешеве, без захисту від води.

"300 тисяч сходинка! Як же у мене бомбить!", - написала Дарина Недозим, а Дмитро Потіха їй відповів, що гроші пішли не тільки на сходинки, але і на невеликий майданчик з лавками і здається, туалетом. Він визнає, що робота зроблена халтурно.

Дарина Недозим написала, що за ту вартість, за яку зробили сходи, можна побудувати 6 гуртожитків з благоустроєм і обробкою.

Крім того, Клим Братковський вказав, що фірма, яка програла тендер, зараз будує в Києві школу за 120 млн. гривень.


Ремонт техніки за гарантією переводять на нові правила: Кабмін ухвалив рішення

середа, 29 листопад 2023, 10:44

Документи про надання покупцям гаджетів та побутової техніки гарантії на техобслуговування стануть електронними. Продавці більше не будуть зобов'язані заповнювати паперові бланки із мокрими печатками. "Гарантія" на товар оцифровуватиметься та зберігати...

Підвищення пенсій з 1 січня може не відбутися: Експерт вказав на важливий нюанс

середа, 29 листопад 2023, 10:24

У законі про держбюджет на 2024 рік передбачено збільшення прожиткового мінімуму з 1 січня. Разом з цим зазвичай відбувається автоматичний перерахунок мінімальних пенсій та різних надбавок до них, передають Патріоти України. Юрист Сергій Коробкін зазна...