​Окупанти добивають північний Крим: Стався новий викид хімічних речовин

Концентрація отруйного утворення на основі хлору перевищила допустимі показники більше ніж у чотири рази.

У Красноперекопську минулого тижня зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) хлористого водню в повітрі, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Громадське».

За даними Кримського управління з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища, зафіксовано перевищення ГДК в 4,4 рази. Вміст оксиду вуглецю в повітрі Красноперекопська також перевищив ГДК в 1,06 рази.

В Армянську також зафіксували збільшення вмісту шкідливих речовин в повітрі. Вміст оксиду вуглецю перевищує ГДК в 1,04 рази, фтористого водню - в 1,8 рази.

Нагадаємо, в ніч з 23 на 24 серпня в минулому році в Армянську стався викид невідомої речовини. Після цього жителі міста почали скаржитися на погане самопочуття, вихід з ладу техніки через іржавіння металевих деталей і незрозумілий жирний наліт на всіх поверхнях.

Пізніше стало відомо, що викиди сталися на заводі «Кримський титан», який знаходиться поруч з Армянськом. Через НП роботу заводу на час зупинили, а з міста евакуювали дітей.

З оточення Софії Ротару стало відомо, чому знаменита співачка перестала з'являтися на публіці

середа, 29 листопад 2023, 3:25

Наближений до Софії Ротару чоловік розповів, чому співачка зараз веде самітницький спосіб життя. За його словами, це ніяк не пов'язано з повномасштабним вторгненням. . Так, інсайдер в коментарі OBOZ.UA розповів, що раніше знаменитість важко перенесла...

"Той, хто біжить довгий марафон": Зеленський очолив список "мрійників" за версією Politico

вівторок, 28 листопад 2023, 23:54

Володимир Зеленський став найвпливовішим діячем у Європі за версією американського видання Politico у категорії «мрійники». Про це пише Politico, передають Патріоти України. Президента України назвали тим, хто біжить довгий марафон. «Вінстон Черчилль, ...