​Окупанти добивають північний Крим: Стався новий викид хімічних речовин

Концентрація отруйного утворення на основі хлору перевищила допустимі показники більше ніж у чотири рази.

У Красноперекопську минулого тижня зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) хлористого водню в повітрі, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Громадське».

За даними Кримського управління з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища, зафіксовано перевищення ГДК в 4,4 рази. Вміст оксиду вуглецю в повітрі Красноперекопська також перевищив ГДК в 1,06 рази.

В Армянську також зафіксували збільшення вмісту шкідливих речовин в повітрі. Вміст оксиду вуглецю перевищує ГДК в 1,04 рази, фтористого водню - в 1,8 рази.

Нагадаємо, в ніч з 23 на 24 серпня в минулому році в Армянську стався викид невідомої речовини. Після цього жителі міста почали скаржитися на погане самопочуття, вихід з ладу техніки через іржавіння металевих деталей і незрозумілий жирний наліт на всіх поверхнях.

Пізніше стало відомо, що викиди сталися на заводі «Кримський титан», який знаходиться поруч з Армянськом. Через НП роботу заводу на час зупинили, а з міста евакуювали дітей.

Готівкові поповнення більше не будуть такими, як раніше: На українців чекають нові правила

вівторок, 23 червень 2026, 16:39

В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...

Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...