Окупанти спаплюжили Керч і перетворили місто на велетенський смітник (фото)

У всіх районах міста переповнені сміттєві контейнери і територія поруч з ними. Комунальна служба окупантів нічого не робить.

У Керчі через не вивезення сміття комунальними службами у всіх районах міста переповнені сміттєві контейнери і територія поруч з ними, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Крим.Реалії, на деяких центральних вулицях Керчі сміття почали складати прямо на пішохідних зонах.

Повідомляється, на центральному ринку Керчі гори сміття знаходяться поруч із торговими рядами, де торгують овочами та фруктами, а також поряд з корпусом, де продають молочні продукти.

Російська влада міста офіційно ситуацію з не вивезенням сміття поки що не коментує.

Комунальне підприємство "Аршинцево" - одне з найбільших муніципальних керуючих підприємств, яке обслуговує майже третину міста, визнано банкрутом, його працівникам заборгували 2 мільйони 710 тисяч рублів (близько 1 млн грн) зарплати.

На позачерговій сесії "міськради" Керчі в грудні 2018 року депутати прийняли рішення виплатити заробітну плату співробітникам КП "Аршинцево" з міського бюджету.





Джерело: Крим.Реалії

Оце так: Начальник Миколаївського ТЦК, де били та незаконно утримували мобілізованих, за час війни став мільйонером

четвер, 25 червень 2026, 18:30

Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...

НБУ запровадив нові правила грошових переказів уже з 26 червня: Ось про що йдеться

четвер, 25 червень 2026, 18:22

В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...