Олександр Усик має всі шанси, щоб стати "зіркою" суперважкого дивізіону, - тренер суперника

Для того щоб перемагати таких боксерів як брати Клички українцю крім точності ударів, кращих ухилянь та характеру доведеться демонструвати більшу витривалість, вважає американець

Абсолютний чемпіон світу Олександр Усик має всі шанси, щоб стати зіркою суперважкого дивізіону. Однак битися з "великими хлопцями" непереливки. Таку думку висловив тренер суперника українця по фіналу Всесвітньої суперсерії боксу (WBSS) Мурата Гассієва Абель Санчес, зазначають Патріоти України.

"Думаю, Усик проявить себе добре в хевівейті. Він дуже талановитий боєць. В Усика відмінні навички. Вважаю, що його невловимість і швидкість рук будуть хорошими. Єдине, що може бути проблемою, – це антропометричні дані його опонентів. Це може позначитися в кінцівках боїв", – наводить слова Санчеса World Boxing News.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...