Олександрією Єгипетською забігали українські трамваї (фото)

В Єгипті почали тестову експлуатацію українського трамвая “Татра-Юг”

Трамвай К1Е6 виробництва "Татра-Юг" під час випробування у Дніпрі Фото: Andrey Kurmelyov

У вівторок, 12 березня, глава Олександрійського управління пасажирських перевезень Халід Ельовіт оголосив про початок тестової експлуатації нового трамвая в цьому єгипетському місті. Йдеться про вагон, який був поставлений українським підприємством “Татра-Юг”. Передають Патріоти України з посиланням на портал Центр транспортних стратегій (ЦТС).

Халід Ельовіт поінформував, що спочатку трамвай виконав шість пробних поїздок без пасажирів, під наглядом українських технічних фахівців. Пізніше почалися тестові поїздки в режимі пасажирських перевезень.

Голова Олександрійського управління пасажирських перевезень заявив, що “новий трамвай є важливим поворотним моментом в єгипетській системі громадського транспорту”, який повинен допомогти розв’язати проблеми дорожнього руху та забруднення повітря.

Єгипетські журналісти пишуть, що новий олександрійський трамвай “запропонує розкішні поїздки”, оскільки обладнаний Wi-Fi, кондиціонером; створює при поїздці менше шуму, ніж старі трамваї; укомплектований візуальною системою інформування про зупинки на шляху прямування.

На початку 2017 року “Татра-Юг” виграла тендер на постачання в Олександрію 15 зчленованих трамваїв. Поставка повинна бути виконана протягом 2,5 років з моменту внесення передоплати єгипетською стороною. Вагони для Єгипту — високопідлогові та мають довжину 22 метри.

Відправлення в Єгипет першого трамвая, виробленого в Дніпрі, відбулася на початку 2019 року.

Трамвайна система Олександрії є найстарішою в Африці та однією з найстарших у світі Александрійський трамвай працює з 1860 року.

Автор: Владислав Христофоров

Люди повідомляють про кілька вибухів: У Лукашенка горить Мінський автомобільний завод (відео)

понеділок, 27 березень 2023, 21:31

Сьогодні, 27 березня, у Білорусі загорівся Мінський автомобільний завод. Над територією підприємства здійнявся чорний дим. Про це повідомляють місцеві Telegram-канал. Як зазначається у повідомленні, приблизно о 19:15 в районі заводу нібито пролунали кі...

Захищав рідну землю: На Бахмутському напрямку загинув журналіст родом із Донеччини

понеділок, 27 березень 2023, 21:29

На Бахмутському напрямку 25 березня загинув журналіст видання "Вчасно" та захисник із Донеччини Олександр Цахнів. Загиблому воїну було 38 років. Про це повідомляє інформагенство "Вчасно", передають Патріоти України. Олександр Цахнів мав досвід роботи у...