Олександрією Єгипетською забігали українські трамваї (фото)

В Єгипті почали тестову експлуатацію українського трамвая “Татра-Юг”

Трамвай К1Е6 виробництва "Татра-Юг" під час випробування у Дніпрі Фото: Andrey Kurmelyov

У вівторок, 12 березня, глава Олександрійського управління пасажирських перевезень Халід Ельовіт оголосив про початок тестової експлуатації нового трамвая в цьому єгипетському місті. Йдеться про вагон, який був поставлений українським підприємством “Татра-Юг”. Передають Патріоти України з посиланням на портал Центр транспортних стратегій (ЦТС).

Халід Ельовіт поінформував, що спочатку трамвай виконав шість пробних поїздок без пасажирів, під наглядом українських технічних фахівців. Пізніше почалися тестові поїздки в режимі пасажирських перевезень.

Голова Олександрійського управління пасажирських перевезень заявив, що “новий трамвай є важливим поворотним моментом в єгипетській системі громадського транспорту”, який повинен допомогти розв’язати проблеми дорожнього руху та забруднення повітря.

Єгипетські журналісти пишуть, що новий олександрійський трамвай “запропонує розкішні поїздки”, оскільки обладнаний Wi-Fi, кондиціонером; створює при поїздці менше шуму, ніж старі трамваї; укомплектований візуальною системою інформування про зупинки на шляху прямування.

На початку 2017 року “Татра-Юг” виграла тендер на постачання в Олександрію 15 зчленованих трамваїв. Поставка повинна бути виконана протягом 2,5 років з моменту внесення передоплати єгипетською стороною. Вагони для Єгипту — високопідлогові та мають довжину 22 метри.

Відправлення в Єгипет першого трамвая, виробленого в Дніпрі, відбулася на початку 2019 року.

Трамвайна система Олександрії є найстарішою в Африці та однією з найстарших у світі Александрійський трамвай працює з 1860 року.

Автор: Владислав Христофоров

"До цього моменту вона мені дуже подобалась": Єгор Крутоголов із Дизель-шоу образився на Ксенію Мішину через порівняння із рашистами

субота, 2 липень 2022, 19:52

Актор, комік та художній керівник Дизель Студіо Єгор Крутоголов прокоментував невиплату гонорару режисерові Миколі Федосенкову, за якого заступилася Ксенія Мішина, передають Патріоти України. Микола Федосенков в Instagram розповів, що у Дизель Студіо «...

А на дні – "Москва": У Києві в супермаркеті дотепно потролили окупантів (фото)

субота, 2 липень 2022, 18:52

Амбіції російських окупантів у війні з Україною часто викликають лише сміх, зазначають Патріоти України. Ворог тероризує мирні міста ракетними ударами, але просунути свої сили вглиб нашої держави не може. Російські окупанти зазнали просто шалених втрат...