"Они - еретики. Нам с ними не по пути": Піп УПЦ МП на Донеччині відмовився відспівувати загиблих бійців АТО (відео)

Священик Святогірської лаври не захотів молитися за полеглих воїнів, бо вони були греко-католиками.

Скрін відео

У Свято-Успенській Святогірській лаврі на Донеччині священик Української православної церкви Московського патріархату відмовив учаснику АТО в відспівуванні його загиблих побратимів через те, що вони були греко-католиками. Про це йдеться в програмі військових журналістських розслідувань "Дорогами війни" на телеканалі ZIK, передають Патріоти України.

Інцидент стався з бійцем Василем, який воював на сході в складі добровольчого батальйону "Айдар" в 2014-2015 році. Звернувшись до священика Свято-Успенської Святогірської лаври Московського патріархату зі своїм проханням, він почув приголомшливу відповідь.

"Можно отпеть крещенных и православных. Не крещенных и неправославных — нельзя", - сказав піп.

Чоловік уточнив, що його загиблі побратими були греко-католиками, але священик заявив, що не буде відспівувати таких бійців, оскільки "они — еретики и вообще не в церкви".

""Пусть идут на Запад и подают там. Нам с ними не по пути", - додав поп, підкресливши, що "греко-католики — враги Бога". Адже, за його словами, все це написано в Біблії.

Хіти тижня. "Сделайте ему прививку, хоть от бешенства": Усик потрапив у скандал через захоплення Сталіним (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 2:00

Спортсмен позував на тлі напису на латиниці "Viva Stalin" із зображенням серпа і молота. У мережі з'явилася архівна фотографія українського боксера Олександра Усика, який за часів виступу за "Українські Отамани" захопився радянським диктатором Йосипом ...

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...