Операція "Шок і трепет": У мережі підняли на сміх "потужну" військову техніку Росії в Криму (фото)

Військова техніка виявилася не справжньою, а... надувною.

Скріншот

Українців насмішила "потужна" військова техніка, яку Росія привезла на територію окупованого Криму. Так, у мережі з’явився ролик, в якому військовий розповідає про переваги "новинки", повідомляють Патріоти України.

“З минулого року усі зенітно-ракетні частини, які знаходяться на території Криму, переведені на зенітно-ракетну систему С-400 "Тріумф", яку з трехсоткою по суті не треба порівнювати. По суті, це зовсім інші зенітно-ракетні системи. Дальність ураження відповідна”, - розповідає на камеру військовий. І все б нічого, якби техніка не була надувною. Це видно з кадрів відео, вона хитається під поривами вітру.

У мережі вже потішаються над російської військової міццю, відзначаючи, що противника в разі удару, налякає гучний свист:

“Це глибоко законспірована стратегія по обману потенційного противника. Все зроблено з гуми окрім солдатів. Якщо ворог завдасть удар, то буде стояти потужний свист”;

“Операція” Шок і трепет”; “Тремти, НАТО!”; “Розгортати” установки “варто було б або за відсутності вітру, або щільніше надувать. А то гойдаються, як ганчірка на вітрі”.

"Возвращайтесь домой, мальчики": Ірина Аллєгрова виступила на "Пісні року" із композицією на підтримку окупантів (відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 12:43

Російська співачка Ірина Аллегрова, яка раніше заявляла, що співає про "любов і про прекрасне", зараз заспівала про війну. Виконавиця, яка підтримала кровожерну кремлівську політику, виступила на "Пісні року". Про це пишуть росЗМІ, і публікують відео з...

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...