Операція "Шок і трепет": У мережі підняли на сміх "потужну" військову техніку Росії в Криму (фото)

Військова техніка виявилася не справжньою, а... надувною.

Скріншот

Українців насмішила "потужна" військова техніка, яку Росія привезла на територію окупованого Криму. Так, у мережі з’явився ролик, в якому військовий розповідає про переваги "новинки", повідомляють Патріоти України.

“З минулого року усі зенітно-ракетні частини, які знаходяться на території Криму, переведені на зенітно-ракетну систему С-400 "Тріумф", яку з трехсоткою по суті не треба порівнювати. По суті, це зовсім інші зенітно-ракетні системи. Дальність ураження відповідна”, - розповідає на камеру військовий. І все б нічого, якби техніка не була надувною. Це видно з кадрів відео, вона хитається під поривами вітру.

У мережі вже потішаються над російської військової міццю, відзначаючи, що противника в разі удару, налякає гучний свист:

“Це глибоко законспірована стратегія по обману потенційного противника. Все зроблено з гуми окрім солдатів. Якщо ворог завдасть удар, то буде стояти потужний свист”;

“Операція” Шок і трепет”; “Тремти, НАТО!”; “Розгортати” установки “варто було б або за відсутності вітру, або щільніше надувать. А то гойдаються, як ганчірка на вітрі”.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....