"Оренда" на 50 років: Родич Путіна зазіхнув на розкішні виноградники у Криму

В анексованому Криму виявили великі виноробні проекти, пов'язані з однокурсником президента Росії Володимира Путіна Віктором Хмаріним. Бізнесмен також є далеким родичем російського лідера, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Открытые медиа".

Так, кримське ТОВ "Кіх-Шато" у серпні 2018 року підписало з "урядом республіки" угоду про інвестування 1,3 млрд рублів (410 млн грн) у створення агропромислового кластеру і рекреаційної зони "Гранд Шато Лаванда".

Ділянка площею 111,2 га, яку окупанти виділили під цей проект, розташована у селищі Партизанське, за 17 км від Ялти. Судячи з угоди, господарство займатиметься вирощуванням винограду і виробництвом вина.

Однією виноробнею "Кіх-Шато" не обмежиться. У грудні 2017 року окупаційна влада півострова дозволила їй створити виноробний агрокластер під назвою "Шато Феодосійська долина" біля селища Орджонікідзе, неподалік від Феодосії. Компанія збирається займатися розвитком сільського господарства, надавати рекреаційні та екскурсійні послуги.

Інвестиції у проект мають скласти 1,5 млрд рублів (620 млн грн). За даними місцевих ЗМІ, господарство займе 1 тис га. Ділянки надані компанії в оренду на 49 років.Журналісти встановили, що ТОВ "Кіх-Шато" було зареєстроване у червні 2017 року. Його власником є некомерційна організація "Спілка землевпорядників" ("Росзем"). Голова її опікунської ради - російський бізнесмен, адвокат Віктор Хмарін.

Хмарін - однокурсник президента Росії Володимира Путіна, вони разом вчилися на юридичному факультеті Ленінградського університету. У 1970-х роках Хмарін одружився з двоюрідною сестрою Путіна — Любов'ю Кругловою.

"Хочу вибачитися перед усіма": Колишній нападник збірної України зробив зізнання про переїзд до Росії

понеділок, 5 червень 2023, 22:52

Колишній нападник збірної України Євген Селезньов назвав помилкою свій перехід до російської "Кубані" взимку 2016 року. Фіналіст Ліги Європи-2015 та учасник Євро-2016, який провів у країні-агресорці лише кілька місяців, додав, що не мав права пояснюват...

Охоронцю київської поліклініки, який не відчинив укриття, готують підозру за ще один злочин

понеділок, 5 червень 2023, 22:28

Охоронцю, який перебуває під вартою через справу про закрите укриття у Києві, прокуратора висунула підозру у виготовленні та поширенні комуністичної символіки. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомила речниця Київської міської прокуратури ...