"Ось і настав кінець світу": На ВВС трапився наймасштабніший курйоз (відео)

Ведучий телеканалу спантеличив глядачів своїм мовчанням в прямому ефірі.

Х'ю Едвардс просто мовчав. Скріншот.

Ведучий вечірнього випуску новин на британському телеканалі BBC Х'ю Едвардс більше двох хвилин мовчки сидів у прямому ефірі. За цей час соцмережі наповнилися сотнями іронічних коментарів, інтернет-користувачі жартують, що саме так буде виглядати кінець світу. Ролик наймасштабнішого курйозу на телеканалі за останні роки був опублікований на сторінці TV Newsroom в YouTube, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

20 червня у прямому ефірі телеканалу стартував вечірній випуск новин. На екрані телеглядачі традиційно побачили ведучого Хью Едвардса, який, правда, не почав програму привітанням, а просто мовчки сидів у студії.

Через технічні неполадки трансляція кілька разів переривалася і на екрани мільйонів телевізорів знову виходила заставка "Термінові новини", ось тільки за нею, як і раніше виявлявся мовчазний ведучий.

Помітивши свій прокол, телеканал припинив мовлення і через час почав випуск новин знову, виправивши всі технічні недоліки. У продовженні випуску Едвардс вибачився перед глядачами за незручний курйоз, який лише за дві хвилини встиг стати вірусним і поширитися у соцмережах хвилею іронічних коментарів.

"Спочатку неспокійне обличчя Хью Едвардса, потім BBC припиняє трансляцію. Так в моєму уявленні буде виглядати кінець світу".

Росіяни очікують на цунамі: На Камчатці сталася серія землетрусів (відео)

неділя, 20 липень 2025, 13:30

У Росії вранці 20 липня біля узбережжя Камчатки сталося кілька землетрусів. Перше мало магнітуду 5,3, після цього сталося ще два – магнітудою 6,5 і 7,2. Про це повідомляє пропагандистське агентство "РИА Новости", передають Патріоти України. Після цього...

Місячні перегони стають дедалі запекліше та: Китайці вирішили наріжну проблему, як дешево забезпечити свої колонії на планеті водою

неділя, 20 липень 2025, 12:42

Мрія про створення постійної бази на Місяці здавна надихає науковців всього світу. Але головна перешкода — висока вартість транспортування необхідних ресурсів із Землі. Саме тому дослідники активно шукають способи забезпечити майбутніх астронавтів усім...