
Минулої ночі ворожий танк відпрацював по Красногорівці вісім разів, два з цих снарядів потрапили в школу. Про це йдеться у сюжеті 5 каналу, передають Патріоти України.
Із великих калібрів продовжують гатити бойовики як по позиціях українських захисників, так і по мирних кварталах. Як відомо, за Мінськими домовленостями така техніка мала би бути вже давно відведена.
Директор школи Олена Бардак показує наслідки другого вибуху, який стався в одному з нещодавно відремонтованих класів. Снаряд знищив фасад будівлі та повибивав усі шибки класної кімнати. Директорка каже: школу обстрілюють два роки поспіль і її треба негайно ремонтувати, бо волога від дощів знищує приміщення зсередини.
У цій школі зареєстровані 60 дітей, а загалом їх у місті - близько тисячі. Голова військово-цивільної адміністрації каже, обстріли житлового сектору - це улюблена тактика терористів для залякування цивільних.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...