"Особисто знищив 30 фашистів": Пропагандисти "ДНР" вже використали пам'ять померлого актора Етуша

Колаборанти багато чому навчилися в російських колег - у тому числі, як використати тих, хто вже не зможе спростувати їхні слова чи внести власні корективи.

Володимир Етуш. Фото: Інтерфакс.

Радянський і російський актор театру і кіно Володимир Етуш, який 9 березня помер на 97-му році життя, воював на Донбасі під час Другої світової війни. Про цей момент його біографії згадали прихильники терористів "ДНР", назвавши його "відважним солдатом, який звільняв від фашистів Донбас".

"Відзначився при звільненні районного центру Куйбишеве (Ростовська область), де знищив 8 солдатів і офіцерів противника. Потім також відважно боровся під час визволення Донецька, а за штурм Моспиного і зовсім був нагороджений орденом Червоної Зірки. Етуш своїм умілим маневром вибив противника з району Городок, при цьому знищив 30 солдатів і офіцерів, захопив ручний кулемет", - йдеться в повідомленні.

"Здорово, все-таки, що такі люди як Етуш ще недавно існували. Нам є чому повчитися у них", - заявили окупанти.

Режисер зізнався, чому Руслані не дали виступити у фіналі "Євробачення-2023"

субота, 10 червень 2023, 22:00

Режисер пісенного конкурсу "Євробачення-2023" Герман Нєнов відповів на хвилююче запитання шанувальників, чому співачка Руслана не виступила у гранд-фіналі, передають Патріоти України. Так, режисер пояснив, що цього року команда вирішила дати шанс іншим...

Ровесниця динозаврів: Дайвери зустріли унікальну коров'ячу акулу (відео)

субота, 10 червень 2023, 21:45

Група дайверів зняла на камеру найстаріший з видів акул, які нині існують, — цей звір з’явився за часів динозаврів. Він може сягати шести метрів у довжину, зазначають Патріоти України. Гаррет Клемент, Дантон Вест, Коннор МакТавіш і Маттео Ендріцці ближ...