"Остання згадка": У Криму утридорога продають пляшки у вигляді герба України

Опубліковано новий знімок з окупованого півострова.

Фото: Твіттер

В окупованому Криму за пляшку у вигляді тризуба просять у кілька разів дорожче, ніж на материковій частині України. Знімок з блошиного ринку на анексованому півострові був опублікований в Twitter, повідомляють Патріоти України.

"Бізнес по-кримськи. Пляшка горілки у формі герба України на материку – 381 грн, в Криму на блошиному ринку ціна за порожню пляшку – 1000 р = 450 грн!" – пише "Сектор Криму".

У коментарях користувачі говорять, що ціна явно завищена за пусту пляшку, а також натякають, що спецслужби можуть розцінити таку "тару", як екстремізм.

ТОП-5 простих продуктів із вітаміном C, які не будуть зайвими в карантин

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:56

Під час пандемії коронавірусу ми всі намагаємося знайти способи, які допоможуть зміцнити імунітет, як, наприклад, вживання продуктів, що містять вітамін D, передають Патріоти України. Загальновизнаним є той факт, що величезне значення для людини має та...

В Україну повертається потужне потепління: Синоптик розповіла, коли відступить холод

понеділок, 19 жовтень 2020, 17:39

У Україну повертається потужне потепління, якого слід чекати в другій половині тижня. Синоптики обіцяють температуру до +20 градусів на півдні, але й інші регіони встигнуть погрітися в променях чергового "бабиного літа". Такі температури кінця жовтня в...