Молода українка, кандидат сільськогосподарських наук Олена Дровняк з Миколаївської області стала водієм-далекобійником в Польщі, повідомляють Патріоти України з посиланням на politeka.net.
"Нарешті я знайшла себе, відчула кайф від життя. Отримую неймовірний адреналін від подоланих тисяч кілометрів в день. Моя робота приносить позитивні емоції і, звичайно ж, хороший заробіток,- розповіла Олена.
В Україні дівчина не змогла знайти свого покликання. Тоді Олена дізналася, що можна отримати карту поляка, оскільки її батько народився в Польщі. Роботу і житло вона шукала вже на місці.
"Підготувала резюме, попросила знайомих перекласти на польську. Насамперед прийшла в університет в місті Пила. Але викладачів моєї спеціальності у них взагалі немає. Довелося влаштуватися у фірму, шити матраци", - розповіла дівчина.
Паралельно вона отримала права на управління вантажними машинами і вирішила стати далекобійником. Таким чином вирішила створити собі можливість побачити світ.
"Побувала в Нідерландах, Німеччині, Бельгії, Австрії, Швеції, Швейцарії, Чехії, Угорщині, Люксембурзі, Іспанії. Зустрічаю нових людей. Працюю в колективі, де більшість - чоловіки. З ними мені ладити легше, ніж з жінками. Відпрацювавши місяць, я відпочиваю два тижні. За цей час можу відвідати свою маму в Україні", - уточнила заробітчанка.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...