Отруєння в Черкасах: У МОЗ розповіли про долю постражалих

У дітей і дорослих спостерігалася токсична реакція на інгаляційний контакт з невідомою речовиною, що, на щастя, не мала шкідливого впливу на їхнє здоров'я.

Ілюстрація: telegraf.com.ua

Причина отруєння школярів і вчителів під час лінійки в Черкасах досі пір невідома, але постраждалих вже виписали з лікарні, повідомляють Патріоти України.

Як повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я, Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ зробив забір ґрунту, води, повітря в день інциденту. Лабораторні аналізи повітря і грунту "не показали критичного змісту ніяких з'єднань, які могли б спричинити реакцію організму"."Вода і повітря є безпечними по санітарно-гігієнічним показникам", - йдеться в повідомленні.

Встановленням остаточних причин токсичної реакції займаються відповідні органи. 49 дітей і 4 дорослих, яких госпіталізували зі шкільної лінійки, вже вдома. Ще троє дітей досі перебувають у дитячій обласній лікарні, але їх лікують від супутніх захворювань, які виявили під час обстеження. Ці захворювання жодним чином не пов'язані з отруєнням.

Хіти тижня. Європа стане безлюдною: Виявлено масштабну загрозу

вівторок, 17 вересень 2019, 23:05

Глобальне потепління веде до танення сибірської вічної мерзлоти, що призводить до виділення великої кількості вуглекислого газу. Це може привести до того, що Європа стане безлюдною, пише ZDF з посиланням на геофізика Сергія Зимова, передають Патріоти У...

"С Днем Рождения, ЗЕ-Мама!": Чимало українів в шоці від запопадливого флешмобу (відео)

вівторок, 17 вересень 2019, 23:00

Для людини, яка вам подобається, варто і можна знайти теплі слова, але навіщо брати приклад із росіян та робити привітання у стилі "обожнювання" влади? "Слабонервным не смотреть. Нас потихоньку пытаются превратить в русню ...тот же й...баный почерк с и...