Отримав "нагороду": У Білорусі кинули за грати ще одного найманця, який допомагав бойовикам на Донбасі

Найманця було засуджено до двох років колонії, тоді як прокуратура вимагала від 5 до 8 років позбавлення волі.

Ілюстрація: ukrinform.com

У Білорусі засудили жителя Гомеля Віталія Котлобая, який займався "інформаційною роботою" на бойовиків терористичної ЛНР, повідомляють Патріоти України.

Один з бойовиків розповів про те, що Котлобай не приймав участь в бойових діях.

"Віталій проходив строкову службу в білоруській армії як зв'язківець, тому його і призначили займатися комп'ютерами. На передову він взагалі не виїжджав, участі в бойових діях не брав!", - заявив він.

Бойовик також зазначив, що на окупованих територіях "гостра проблема - наркоманія, от він (Котлобай) і розробляв рекламу, відео різні проти наркотиків".

Влітку 2017 Котлобай вирішив повернутися в Білорусь, але його було заарештовано через кілька місяців.

Важливо відзначити, що Котлобай засуджений за ч. 1 ст. 361-3 КК (участь на території іноземної держави в збройному формуванні або збройному конфлікті, військових діях, вербування або підготовка осіб до такої участі), але без ознак злочину по ст. 133 КК (найманство).

Українцям не планують підвищувати мінімальну зарплату до кінця 2023 року: У чому річ

понеділок, 25 вересень 2023, 18:57

До кінця 2023 року українцям можуть не підвищити мінімальну зарплату з 6700 до 7250 гривень. Це пов’язано зі складною економічною ситуацію в Україні та негативним впливом війни на економіку, передають Патріоти України. Так, Мінфін та роботодавці виступ...

Ціна низька, але краще не брати: ТОП-6 ненадійних бензинових автомобілів з пробігом

понеділок, 25 вересень 2023, 18:37

Експерти авторинку часто складають різноманітні рейтинги, з`ясовуючи, які машини найнадійніші чи власники яких автівок найчастіше відвідують СТО, передають Патріоти України. Експерти британського видання WhatCar сформували рейтинг найненадійніших бензи...