Отримавши за українського бійця викуп, бойовики змусили його копати собі могилу, а потім розстріляли (фото)

Перед цим злочинці повезли нашого воїна до церкви на сповідь. Він поводився гідно, як справжній офіцер.

Як на мене, це дуже дивно, чому російські найманці поважають наших воїнів більш ніж влада України? Все мабуть через те, що доки не проти неї вони воюють? Чи ми самі не поважаемо? Нам, як древнім грекам, потрібні герої, про яких потім разом з росіянами вірші складемо? Скільки таких як Олександр? Скільки там військових? цивільних? чи може і далі будемо важати, що на лугандоні сепари їм санаторій влаштували?

Введіть у гуглі "казнь украинских солдат", якщо звісно буде кому вам швидку викликати, бо учора подивився....

А про Україньського Героя підполковника Шкурко скажу єдине - дякую! Слава тобі! Цей допис особисто мене вразив до самої души:

"До Білої церкви привезли тіло офіцера 72-ої бригади, якого розстріляли бойовики, потому, як отримали викуп. Про це у «Facebook» повідомляє волонтер організації «Союз «Народна пам’ять» Вікторія Сімкіна.

Завтра 10 грудня 2015 року в Білій Церкві, відбудеться прощання з підполковником Шкурко Олександром Вікторовичем, який служив до 72-ой ОМБр і загинув, захищаючи Батьківщину. За словами Вікторії Сімкіної, у липні 14-го року Олександр Шкурко, будучи важко пораненим, потрапив у полон між Григорівкою і Таранами, що поруч зі Сніжним.

І вже за два дні йому дозволили зателефонувати рідним. Олександр був в дуже важкому стані. На лікування потрібні були гроші. Говорили про можливість обміну. Потім почали вимагати гроші для викупу.

У проханні поговорити з Олександром телефоном вже відмовляли. Отримавши бажане, стверджували, що він вже виїхав додому. Як виявилося пізніше, підполковника Шкурко вже кілька тижнів, як не було в живих.

Ця частина історії стала відома від рідних Олександра. А її страшне продовження – від місцевих жителів: "Їх змусили копати могилу на околиці кладовища… Підполковника спочатку повезли до церкви на сповідь… Потім до місця страти… Олександр Шкурко поводився гідно, як і личить справжньому офіцеру". А місцеві зізнаються, що у них до сих пір в вухах стоїть звук пострілу".

Церковний Цинік

Хіти тижня. Удар по кишенях: Хто в січні залишиться з чорним екраном ТБ і чому за все доведеться платити

субота, 7 грудень 2019, 21:00

Медіаринок України переживає низку історичних змін. Одна з найважливіших відбудеться 20 січня 2020 року, коли 4 медіагрупи: "Медіа Група Україна"("Україна", НЛО TV,"Індиго"), "1+1 Media" ("1+1", "2+2", ТЕТ, УНІАН, "Плюсплюс", "Бігуді"), StarLightMedia ...

Пожежа в коледжі в Одесі: У лікарні помер рятувальник (фото, відео)

субота, 7 грудень 2019, 20:59

Під час евакуації учнів пожежник впав із великої висоти. Лікарі 3 доби боролися за життя прапорщика, але зусилля були марними. "Сергій Шатохін перебував у комі. Під час евакуації учнів коледжу пожежник впав з великої висоти та отримав важкі травми", - ...