Оце так: Google Chrome викрили у таємному скануванні особистих документів користувачів

Ця функція запрацювала в 2017 році, коли Google випустила важливе оновлення для Chrome - інструмент для сканування комп'ютера Cleanup Tool.

Ілюстрація: 112.ua

Браузер Google Chrome таємно сканує файли на комп'ютерах під управлінням Windows, включаючи особисті документи користувачів. Таку викривальне заяву зробила експерт в області кібербезпеки Келлі Шортрідж, повідомляють Патріоти України з посиланням на Motherboard.

Жінка розповіла, що цей браузер перевірив усі папки її комп'ютера, включаючи "Документи". Відзначається, що дослідник навіть не підозрювала про існування такої функції Chrome.

Користувачі браузера також розділили невдоволення Келлі, деякі також відмовилися користуватися Google Chrome. Виявилося, що подібна функція запрацювала в 2017 році, коли Google випустила важливе оновлення для Chrome - інструмент для сканування комп'ютера Cleanup Tool. Представники корпорації тоді пообіцяли, що завдяки апдейту серфінг інтернету стане набагато "чистішим і безпечнішим".

У Google спробували заспокоїти користувачів. Глава служби безпеки компанії Джастін Шух заявив, що сканування дійсно відбувається, але вбудований у браузер інструмент має тільки одну функцію - пошук шкідливого програмного забезпечення на комп'ютері. "Інструмент працює раз на тиждень, і у нього є тільки привілеї звичайного користувача", - написав Шух у своєму Twitter-акаунті.

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...